חייגו עכשיו וקבלו מענה עוד היום! חברתנו משרתת את המגזר הפרטי, העיסקי והציבורי! 1700-70-85-85

איך נפתרים משורשים במערכת הביוב

 

הימצאותם של שורשי עצים בביוב היא בעיה חמורה בעלת השלכות רבות שבאות לידי ביטוי בנזקים היקפיים. לעתים יהיה עלינו לבצע חפירה בקרקע על מנת לחשוף את קווי הביוב ולחתוך את השורשים. לאחר מכן ניתן יהיה לתקן את הבעיה בקו הביוב ואם יהיה צורך אז להחליף מקטעים מסוימים ממנו זאת כאשר עוצמת השורשים גרמה לשבר מוחלט בקווי הביוב. בכל אופן מדובר במשימה מאד מורכבת שנדרשת להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון והתמחות בתחום הביוב.ניקוי קווי ביוב על ידי שפיכת חומצה, הפעלת לחץ מים גדול, שאיבה או דחיפה של צינורות גמישים איננו מתאים לניקוי של קווי ביוב שנסתמו בעקבות הימצאות של שורשי עצים. גם לאחר כל המאמצים הללו השורשים לא יזוזו ממקומם וגם לו במילימטר. במקרים אלו אין ברירה אחרת מאשר להגיע באופן ישיר אל השורשים על מנת לחתוך אותם לגמרי. על מנת לעשות כן יהיה צורך להיכנס אל קווי הביוב או לבצע פרויקט רחב היקף הכרוך גם בצילום מוקדם של קווי הביוב כדי לזהות במדויק את מקור הסתימה.

נפתרים משורשים במערכת הביוב עם המומחים

בחברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ,  מבצעים טיפול יסודי בבעיית שורשים במערכת הביוב. החברה מתמחה בחיתוך שורשים בשיטת הRRS בשיטה זו משתמשים במכונה מיוחדת  הנכנסת לצינור הביוב. בקצה המכונה יש ראש פלזמה. ראש זה מצויד במנוע זעיר אשר מגובה במכונה גדולה המובנית ברכב ויוצרת סילון מים דק בלחץ גבוהה מאוד ומסתובב סביב הצינור וכך חותך את השורשים בחיתוך דק ובצורה מדויקת ביותר ואינו פוגע בצינור. לחיתוך זה מצטרף זרם מים קבוע מחלקו האחורי של הראש וכך הפסולת נשטפת החוצה אל מחוץ לצינור.

טיפול שורשים וסריקה מקיפה במקצועיות

לאחר פעולת חיתוך השורשים מכניסים מצלמה לביוב הסורקת את הקו לכל אורכו על מנת לוודא שלא נשארו שורשים בצנרת. בשלב השני בודקים אם הצינור שבור כתוצאה מחדירת השורשים.לאחר הצילום במידה והצינור תקין מצפים את הצינור בחומר נגד שורשים אשר נקרא רוטקס חומר יעיל ואיכותי העומד בכל התקנים המחמירים ביותר בעולם, המשמר את קו הביוב ומונע את גדילת השורשים בחזרה. יעילות החומר מוכחת בשטח בהצלחה רבה!

 

בחברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ, ישמחו להעניק לכם שירות מקצועי לפתירת בעיית השורשים בביוב ביעילות ואיכות מקצועית הנשמרת לאורך זמן רב, ללא הרס ולכלוך ובמחירים אטרקטיביים ביותר.

החלפת קו ביוב

 

כל סוג של תיקון צנרת ביוב דורש בראש ובראשונה את זיהוי מקור הבעיה. ישנם תיקונים המתבצעים בלב הצנרת, לעומת אחרים אשר דורשים פירוק של החלק הקרוב לחזית בלבד. זיהוי מקור הבעיה מאפשר טיפול ספציפי בתקלה ומונע החלפה של הצנרת כולה. יחד עם זאת, הדרך היחידה אשר הייתה קיימת בעבר לזהות את מקור הבעיה בצנרת ביוב היתה כרוכה בחפירות, שבירת בטונים הרמת ריצוף וכו'. בעזרת ניחוש ותחושת בטן בלבד היו אנשי המקצוע מגיעים אל בית הלקוח, מסתכלים על התוצאות ומשערים את מקום הבעיה. כפי שניתן להבין, תיקון או החלפת קו ביוב יצר הרס ובלגן בתוך הבית או בחצר ואפילו לא הבטיח תוצאות ושלא לדבר על כאבי ראש והוצאות כספיות נוספות. כיום כבר לא צריך לסבול מהחלפת קו ביוב מן הסוג הזה. אמצעים מתקדמים ומכשור טכנולוגי ייחודי מאפשרים זיהוי של תקלות בצנרת ללא הרס של קירות, רצפה, תשתית או מבנים.

החלפת ותיקון צנרת ללא נזקים

חברת מ.איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ היא החברה המובילה בישראל לשיקום, חידוש, תיקון צנרת ביוב\ניקוז ללא הריסה , שבירה, וכל זאת על ידי רובוטים מהמתקדמים ביותר בעולם. לחברה צי של 7 רובוטים וצוות מיומן ומקצועי הפועל בניידות שירות בכל נקודה ברחבי הארץ.  בתהליך החלפת קו ביוב פועלת החברה באיתור על ידי הרובוטים המתקדמים שלה את מקור הבעיה ומיקומה המדויק. החברה מצלמת ומתעדת את פעולות הביצוע, מסלקת כשלים בצנרת הביוב כמו: בטון, מעיכות צנרת גופים זרים, שורשים וכו'. לאחר שאותרו סוגי הכשלים וסולקו, מתקנים את הנזק שנגרם לצנרת או מחליפים קטע ללא שבירות, פתיחת כבישים, חפירות והריסות בטונים.

שיטת השרוול

בהחלפת קו ביוב ללא כאבי ראש פועלת חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ בשיטת השרוול הנפוצה ביותר בעולם ומיושמת בארץ ובעולם לפי תקן ת"י 535 .השיטה היא שיטה נקייה ומתבצעת במינימום מטרד והפרעה לסביבה .השיטה מיועדת להחלפת קו ביוב ומבוססת על החדרת שרוול פולימרי רווי בשרפים לתוך הצנרת בטכנולוגיה מתקדמת המותאמת לשיטה זו ובכך בעצם מחדשת את הצנרת הקיימת יותר חזקה ועמידה מהצינור המקורי.

 

לרשות מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ ניידות שרות ייחודיות המצוידות עם מיטב הציוד המקצועי, החדשני והמתקדם ביותר בעולם. וצוות עובדים מיומן הזמין לכל לקוח כל ימות השנה ובכל רחבי הארץ. אם אתם זקוקים לשירותי החלפת קו ביוב ללא הרס וללא כאבי ראש, מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ, הפתרון המושלם עבורכם.

ניקוי שומנים בביוב

 

תשתית ביוב נועדה להזרים אך ורק ביוב כלומר תערובת של מים המכילה פסולת אורגנית מסיסה. כל חומר אחר שאיננו כזה לא יכול להיחשב כביוב ועל כן גם באופן טבעי אין הוא אמור להימצא שם. שומנים למשל יכולים להיות דוגמא מצוינת. שומן הוא בעל מסיסות נמוכה וכתוצאה מכך הוא שוקע בדפנות קו הביוב. אין לו בעיה לשרוד תקופה ארוכה בקווי הביוב וליצור סתימות. השומן שהגיע אל קווי הביוב ונצמד לדפנותיו יכול בהמשך לחדור למי התהום ולמי השתייה ולהזיק לבריאות הדיירים בדירה. מעבר לכך מדובר בזיהום סביבתי לא רצוי.

ישנם שיטות שונות לבצע ניקוי שומנים בביוב והשיטה הטובה ביותר צריכה להיבחר בהתאם לסוג הסתימה. סתימה עקב שומנים או שמנים איננה מחייבת אותו הטיפול שמצריכה סתימה רגילה. סתימות בביוב עקב שורשים מחייבת ניקוי על ידי שימוש באמצעי עבודה מתקדמים, שימוש במערכת צילום קווי ביוב מדויקת על מנת לבחון את מצבו של הביוב. ניתן בנוסף לבצע את הניקוי על ידי משאית בלחצים גבוהים כמו ביובית.

לשמור על הצנרת בריאה

לעומת זאת, בניקוי שומנים בביוב, חומרים כימיקלים לניקוי קווי ביוב הם יעילים רק במקרים מאד מסוימים בהם אותרו השומנים הבלתי מסיסים שהצטברו בביוב. אך בכל מקרה מוטב להתייעץ עם בעל ידע מקצועי ומנוסה טרם קבלת החלטה על דרך הטיפול הנכונה. ניתן לנקות שומנים מקווי הביוב על ידי החזרת חומר כימי שמסוגל להתפרק בצורה ביולוגית ולמעשה יכול לשמש כחומר ניקוי יעיל. השימוש הנפוץ לניקוי ביוב הוא על ידי חומרים שמכילים בין השאר חומרים כימיים חזקים במיוחד. מעבר לחומרים הכימיים, ניתן גם לדאוג לניקוי השומנים על ידי מפריד שומנים המבצע הפרדה של השמן מכלל הביוב הזורם בקו. אך שיטות אלה לא תמיד יעילות.  

טיפול בסילון מים בלחץ גבוה

בחברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ, ניתן לקבל שירות ניקוי שומנים בביוב. כחברה מיומנת ומקצועית הפועלת בענף משנת 2004, מעניקה החברה שירותי אינסטלציה בתחומים שונים ומגוונים לרבות ניקוי שומנים בביוב, גריז, בוצה, חול ופסולת בעזרת מכשור מתקדם העובד על סילון מים בלחץ גבוהה.

סילון מים בלחץ גבוה היא דרך יעילה, חסכונית ובטוחה לשטיפת קווי ביוב. בעזרת שימוש במשאבות מתקדמות וזרנוקים גמישים, מים רגילים נדחפים בעזרת מידות שונות של לחץ אל תוך צנרת הביוב. ראש פלזמה מיוחד מורכב על קצהו של זרנוק חזק במיוחד לשם כיוונים של זרמים קדימה ואחורה, אשר מכוון זרמים חזקים מרוכזים במיוחד של מים כל הדרך אל קירות הצינור, חותכים דרך החסימות וההצטברויות הקשות ביותר לשם ניקוי יסודי של הצינורות.

 

בחברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ תוכלו להנות משירות מקצועי, יעיל ומהיר לכל בעיית שומנים בביוב בבית, בעסק, במסעדה ולכל מענה לפי הצורך, בזמינות גבוהה ולכל חלקי הארץ.

תיקון מרזבים אצל המומחים

 

מרזבים גלויים או סמויים עם הזמן דולפים, סדוקים, מטפטפים או מתעוותים על כן יש לטפל בהם מידית וברוב במקרים להחליפם. אחרי הכל המרזבים אמורים לסלק מי גשמים ולמנוע את חדירתם לתוך המבנים. בעיית מרזבים עלולה להופיע בכל סוגי המבנים, בתי מגורים, בנייני דירות, משרדים, מוסדות ציבור, מבני תעשייה ועוד.כיום נהוג להתקין מרזבים מחומרים מאריכי ימים כגון PVC או אלומיניום. בעבר נעשה שימוש גם בפח, חומר שמחליד עם השנים. מומלץ מאוד לבדוק את המרזבים לקראת בוא החורף, לפני הגשם הראשון. בדיקה של המרזבים לפני הגשם הראשון, ניקויים, תיקון כל תקלה שנתגלתה בהם והבטחת ניקוז יעיל של המים מהגג עשויה לחסוך הוצאות נכבדות שנידרש להן אם כתוצאה מתקלה במרזב יחדרו מים אל המבנה.

תיקון זריז ובמחיר שפוי

חברת מ.איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ, מבצעת תיקוני אינסטלציה בכל סוגי הצנרת לרבות מרזבים. כאשר היא פועלת בשיטה חדשנית ומתקדמת לתיקון המרזבים בצורה יעילה מהירה וחסכונית. מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ מתקנים מרזבים בשיטת האינברסיה.חידוש מרזבים בשיטת האינברסיה מעניק תוצאות מדהימות וחוסך מכם את העלות של החלפת כל המרזבים.

בשיטה האינברסיה, חברת מ. איתן וצוות עובדיה המיומן, יוצקים צנרת חדשה בסמוך לדפנות הצנרת הישנה אותה רוצים לחדש. שרוול אלסטי בעל יכולת התאמה לעובי ולקוטר הנדרשים משמש לצורך יציקה זו. ערבוב שרפים מסוים במינונים קבועים וידועים מראש משמש לדבקים שעושים עבודה מצוינת ! מספיגים את השרוול האלסטי בשרפים שעורבבו ומשחילים אותו בהיפוך תוך כדי שמפעילים לחץ מסוים וטמפרטורה נדרשת. הלחץ והחום שמופעלים הם המקבעים את הצנרת החדשה במקומה ומעניקים לכם מרזבים חזקים מאוד, בעלי כושר עמידות גבוה במיוחד, העושים את עבודת סילוק מי הגשם כפי שצריך.כל השלבים בעבודה נעשים תחת בקרה מתמדת ומעקב יסודי בין שלבי התהליך.

צילום וסריקה כלולים בפנים

כחלק מעבודת תיקון המרזבים, מבצעת חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ, צילום סריקה מקצועי בתוך מהלך הקו של המרזב. הצילום מאפשר לגלות ולזהות את מקום הכשל ואת מקורו. עם זיהוי הכשל כמו סתימות גופים זרים וכו', מתבצעת עבודת סילוק הכשל על ידי רובוט מתקדם אשר יחתוך ישטוף ויסלק כל גורם מפריע. רק לאחר מכן תתבצע החדרת השרוול המיוחד למרזב ומיקומו בנקודת הכשל ותופעל שיטת האינברסיה לתיקון המרזב וחזרה לקדמותו כתקין ופעיל בצורה מושלמת ומבטיחה.

 

תיקון מרזבים בחברת מ. איתן, מאפשר לכם להנות משירות יעיל אמין ועמיד לאורך זמן ושווה לכל כיס.

שורשים בצנרת

אחת הבעיות הנפוצות במערכת הביוב בבתים משותפים, פרטיים ובכלל היא סתימת המערכת בעקבות חדירת שורשים לצנרת אשר חוסמת מעבר חופשי של הביוב ואיתה מתחילים הצרות, ההצפות, הריחות והנזק הרב. בעיית השורשים במערכת הביוב מהווה בעיה נפוצה יחסית בתוך עומקי הצנרת הביתית שלנו וכן בצנרת של החצר בבתים פרטיים ומסחריים כאחד. סתימות השורשים כשמן כן הן. הסתימות נגרמות בשל צמיחה של שורשי עצים ומיני צמחייה אל תוך הצנרת עצמה. שורשים, אם לא ידעתם, הם חזקים מאד, ולא ניתן להסירם בקלות. ועל כן יש צורך בחברה מקצועית המתמחה בתחום אינסטלציה ספציפי זה, ושתוכל להגיע בהקדם האפשרי ולשחרר את הסתימה המורכבת באופן יסודי ומקצועי.

הפתרון הטוב ביותר

על מנת לפתור את הבעיה יש צורך בנוסף לפתיחת הסתימה לבצע קטילת שורשים בתוך מערכת הביוב ותשימר כצנרת תקינה לאורך זמן רב. חברה מקצועית כמו חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ, יעניקו לכם שירות מקצועי מהיר ואמין של קטילת שורשים במערכת הביוב ללא הרס, ללא גרימת נזק לצינור הקיים, ללא חפירה והכל באמצעות ציוד משוכלל ומתקדם במיוחד וצי רובוטים מיוחדים שהובאו על ידי החברה מגרמניה ונחשבים למתקדמים ביותר בתחום.

טיפול על ידי המקצוענים

כאמור ביצוע עבודת קטילת השורשים הנעשית על ידי חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ, מבוצעת באמצעות שיטת ה- RRS המופעלת על ידי מכונה מיוחדת הנכנסת לצינור הביוב כאשר בקצה המכונה מונח ראש פלזמה המצויד במנוע זעיר ומגובה במכונה גדולה המותקנת על ניידת השירות ויוצרת סילון מים בלחץ גבוהה ומסתובב ובכך חותך את השורשים ומסלקם מהצינור מבלי לפגוע בצינור עצמו. בתום ביצוע העבודה מבוצעת שטיפה של המערכת ביוב ומוכנסת מצלמת ביוב הסורקת את כל מהלך הקו ומאתרת את מקומות החדירה של השורשים. במידה וישנם נזקים לצנרת יוצעו חלופות לתיקון הצנרת בשיטות מהמתקדמות ביותר. מצד שני היה והצינור תקין, מתבצעת על ידי חברת מ. איתן, מריחה וציפוי הצינור בחומר נגד שורשים מסוג רוטקס אשר מיובא מארה"ב ועומד בכל התקנים מהמחמירים ביותר בעולם. תכשיר הרוטקס משמר את עבודת הניקוי וקטילת השורשים במערכות הביוב ומונע גדילת שורשים בחזרה לאורך זמן רב.

במידה וזיהיתם תופעה של סתימות שורשים במערכת הביוב שלכם ואתם רוצים למנוע נזקים נוספים, חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ הם בדיוק הפתרון המהיר, היעיל והאיכותי ביותר בשבילכם. השירות ניתן בפריסה ארצית באמצעות ניידות שירות וזמינות 24/7 כל ימות השנה במחירים אטרקטיביים ובתנאי תשלום נוחים.

תקן ושכח

אחת מהשיטות הטכנולוגיות החדישות בענף האינסטלציה, הינו תיקון צנרת ללא הרס. אם בעבר נזילות, פיצוצים ושיקום צנרת מים או ביוב היתה כרוכה בעבודת שיפוצים גדולה ובהיקף הוצאה כספית גבוהה, הרי שכיום עם התפתחות הטכנולוגיות החכמות, איתור וזיהוי בעיות הצנרת ותיקונם ללא הרס הפכו להיות פתרון יעיל חדשני החוסך המון הוצאות זמן, נזקים והטרדות.

קיימות שלוש שיטות עיקריות לתיקון צנרת ללא הרס, ללא חפירה, שבירת בטונים וכו'. מדובר בשיטות כמו: "שרוול" הנועד לשיקום או תיקון קווים שלמים או קטעים ארוכים, תיקוני צנרות ביוב באמצעות "פאצ'ים" המוחדרים לגוף הצינור מבפנים ונצמדים לדופן הצנרת ומתקשחים. שיטה נוספת היא שיטת ה-"קוויק לוק" המורכבת מפאצ' תיקון עמיד במיוחד העשוי מגליל נירוסטה ומעטפת גומי אלסטי. פאצ' זה מתנייע ומתקבע בתוך הצנרת בעזרת עגלה מתנפחת ייחודית אשר מותאמת לעבודה במיוחד עם רובוטי צילום צנרות.

תיקונים רק עם המקצוענים

בכדי להנות משירותי תיקון צנרת מסוגים שונים ובקטרים שונים, חשוב להיעזר בחברה מוסמכת ובעלת ניסיון מוכח אשר תיתן מענה מיידי, יעיל ואיכותי כך שכל שיטה של תיקון הצנרת ללא הרס תהיה בבחינת תקן ושכח לאורך זמן רב. אחת החברות המתמחות בנושא היא חברת מ.איתן המומחים לאינסטלציה, חידוש ותיקון צנרת ללא הרס בע"מ.

חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ היא החברה המובילה בישראל לשיקום, חידוש ותיקוני צנרת מים וביוב ללא הריסה, שבירה וכו'. החברה פרוסה ברחבי הארץ וזמינה 24/7 לכל בעיה או תקלה עם ניידות שירות וצוות עובדים מקצועי ומיומן. עיקר העבודה הנעשית על ידי החברה משלבת עבודה באמצעות רובוטים מהמתקדמים ביותר אשר מאתרים, מצלמים ומסלקים את כל סוגי הכשלים בצנרת הביוב \ המים \ ניקוז כמו: בטון בצנרת, מעיכות צנרת, גופים זרים שחדרו לצנרת, ברזל וכו" . לאחר שאותרו סוגי הכשלים מתקנים את הנזק שנגרם לצנרת במידת הצורך והכל ללא שבירות, פתיחות כבישים, חפירות תוואי צינורות והריסת יציקות בטון.

לתיקוני צנרת ללא הרס פנו למומחים

חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ פועלת בתחום למעלה מ-14 שנה וברשותה צי של 7 רובוטים מתוחכמים הנותנים פתרון ומענה לכל משימה. לצד טכנולוגיה המתקדמת והפתרונות הייחודים והבלעדיים , צוות העובדים המיומן עובר הכשרות והשתלמויות בגרמניה, אנגליה, שווייץ וארה"ב המבטיחים מענה מקצועי ופתרון יעיל לכל תרחיש . הניסיון הרב, המקצוענות והמיומנות הם אלה שקובעים את איכות העבודה ועליהם ניתנת אחריות מלאה ולשביעות רצון הלקוחות במחירים אטרקטיביים ונוחים.

 

הטיפול בשורשים במערכת הביוב

נתקלתם בשורשים במערכת הביוב שלכם בבית בחצר, בחניה או בבניין המשותף ואתם רוצים לפתור את הבעיה במהירות וביעילות לאלתר? חשוב למצוא חברה אמינה ומקצועית הקרובה ביותר לאזורך. יתרה מזו כשאתם כבר נתקלים בבעיית השורשים לרוב זה כבר מאוחר מדיי, והדבר הנראה לעין הוא בעיקר הצפת ביוב, ריחות ופסולת לא נעימה המהווה מטרד לכם ולסביבה.

הפתרונות לבעיית שורשים במערכת הביוב הינם רבים ועד לא מזמן רובם נעשו באמצעים ואביזרים מיושנים והיו כרוכים באיתור וגילוי מקור הבעיה, כולל חפירה והריסת בטונים, גילוי הקו, נזקים והוצאות מיותרות. לאחר מכן לרוב היו משתמשים במוטות קפיציים וסכינים המושחלים לצנרת לחיתוך השורשים ובכך פותחים את הסתימה בלבד. לרוב פעולות אלה היו טיפול זמני ולעיתים אף נגרם נזק לצנרת עצמה והבעיה חזרה על עצמה לעיתים קרובות.

 

הטיפול הטכנולוגי

כיום עם התפתחות הטכנולוגיות, המכשור וחומרי הגלם השונים והאיכותיים, פותחו פתרונות טובים יותר המעניקים פתרון יעיל איכותי ללא חפירה והרס הצנרת ביוב וללא הוצאות מיותרות ובזבוז זמן יקר. הבעיה היחידה היא שלא כל אינסטלטור מחזיק בציוד המשוכלל ולא כל אחד מיומן לכך. לעיתים גם קשה למצוא חברה או בעל מקצוע כזה באזור בו אתה נמצא.

דווקא מהנקודה הזו נמצאו הפתרונות הטובים ביותר באזורך לבעיית השורשים במערכת הביוב. הפתרון הוא חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ אשר מתמחה בחידוש, שיקום ותיקון צנרות מים ביוב וניקוז בכל קוטר ובכל תנאי שטח. כחלק משירותיה מטפלת החברה בפתרון יעיל ואיכותי הנשמר לאורך זמן רב בכל הקשור לבעיית שורשים במערכות הביוב השונות.

להיפתר משורשים במערכת הביוב בלי כאב ראש

חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ הינה חברה ותיקה ומנוסה הפועלת למעלה מ-14 שנה בתחום ופרוסה עם צוותי ניידות שירות ואנשי מקצוע מיומנים ומנוסים הנותנים מענה מהיר יעיל ואיכותי לכל בעיית אינסטלציה לרבות בעיית שורשים במערכת הביוב בכל נקודה ברחבי הארץ.

כחלק משירותי החברה במתן פתרונות טובים לבעיית השורשים במערכת הביוב, מגיע צוות החברה למקום ובאמצעות מכשיר לחץ מים סילוני וראש פלזמה ייחודי חודר לצנרת הביוב ומנקה אותה מכל מחסום לרבות שורשים בצורה מושלמת תוך שטיפת הקו באופן יסודי. לאחר פתיחת הקו וניקיונו, מתבצע סריקה באמצעות רובוט צילום משוכלל לבדיקת תקינות הקו. במידה והקו אינו תקין יבחנו חלופות לתיקון הצנרת ללא חפירה וללא הרס. במידה והצנרת נמצאה תקינה, יוחדר חומר הגנה איכותי בשם רוטקס המיובא מארה"ב המגן על צנרת הביוב ומנוע הישנות התופעה של גדילה או חדירת שורשים לצנרת הביוב דבר המבטיח לכם שקט למשך זמן רב.

חברת. מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ זמינים לכל בעיה או תקלה 24/7 בכל חלקי הארץ ומעניקים לכם שירות איכותי באחריות מלאה ובמחירים משתלמים במיוחד.

טיפול בבעיות צנרת בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר

כחלק מהתקדמות השיטות לטיפול בבעיות אינסטלציה בצנרות מים/ביוב/וניקוז, נכנסו לענף שיטות גילוי, איתור ותיקון צנרות ללא הרס ובאמצעות רובוטים מתוחכמים המבצעים את התיעוד והתיקון בתוך הצנרת ובאמצעות מערכות מחשוב מתוחכמות. צילום צנרת רובוטי מתאפשר באמצעות החדרת הרובוט אל תוך הצנרת כאשר הרובוט מאובזר במצלמה וחיישנים המשדרים את מיקומו המדויק ואת תמונת המצב בזמן אמת. איתור כשלים ובעיות צנרת בזמן אמת במקומות אליהם בני אדם לא יכלו להגיע מבלי לגרום הרס רב.

צילום צנרת בעזרת רובוט נעשה באמצעות מצלמה מודרנית דיגיטלית ממוחשבת. באמצעות צילום על ידי הרובוט, בודקים ומנסים לאתר כשלים בצינורות ובמערכות ביוב ומים שונות. על רובוט הצילום בנויות מצלמות וחיישנים המתעדים את פנים הצינור. המצלמה יודעת לאתר מפגעים בצינור, מחורים הכי קטנים ועד לחיבור לא תקין. מדובר בגוף טכנולוגי מתוחכם וחזק במיוחד, גמיש, מסתובב ומתהפך ב360 מעלות.

טיפול נקודתי ויעיל

כאשר מתגלה במהלך הצילום תקלה בפנים הצינור ניתן לאתר בדיוק את הכשל בצינור ואת מקור הנזילה. מבחוץ הטכנאי המאתר המוסמך מכוון את הרובוט בעזרת שלט ויכול לכוון אותו למקום כרצונו. פעולת צילום צנרת בעזרת רובוט חוסכת זמן יקר, מונעת הרס רב וכמובן הוצאות כספיות גבוהות. הצילום מאפשר לאתר נזילות, כיפופים בצינור, שברים, חסימות הנגרמות ע"י פסולת קשה, בטונים, או גופים זרים. להבדיל אלפי הבדלות, שיטת הצילום הרובוטי דומה במקצת לטכנולוגיית הצילום הרפואי בגוף האדם. בתום הצילום לפני ואחרי התיקון, ניתן לקבל דו"ח מפורט הכולל תיעוד רשום וצרוב על גבי דיסק כולל תאריך יום ושעה.

צילום צנרת בעזרת רובוט מאת הטובים ביותר

חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ, הינה החברה המובילה בישראל, לשיקום, תיקון וחידוש צנרות ללא הרס. עיקר עבודתה מתבצע באמצעות צי רובוטים מתוחכם ומהמתקדמים ביותר בעולם. באמצעות הרובוטים, חברת מ. איתן מבצעת צילום צנרת במצלמה ממוחשבת ברזולוציה גבוהה ומקצועית, אבחון מדויק של מקום הכשל בצנרת ועל פני השטח, העבודה מתבצעת ללא שבירה והריסה , בודקת את שיפוע הצינור, אורך הצינור, מצב הצינור. מצלמה מתקדמת זו כוללת גלאי חכם שתפקידו מתבטא באיתור מיקום המצלמה על פני השטח ביחס לכשל שבצינור או ביחס לבריכה נסתרת אותה מעוניינים לאתר. היתרונות בצילום צנרת על ידי רובוט בחברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ, הוא יכולת הטבעת השם והכתובת על גבי סרטון המונפק ללקוח היכול להיעזר בו כמימצא משפטי ולצורך הערכת חוות דעת משפטיות, שמאיות ועוד.

במידה ואתם מחפשים שירות אמין מקצועי איכותי ומהיר, חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ יוכלו להעניק לכם טיפול איתור ותיקון כל בעיית צנרת באמצעות תיעוד וצילום רובוטי לפני ואחרי התיקון במחירים אטרקטיביים ובתנאי תשלום נוחים. החברה זמינה 24/7 ופרוסה עם ניידות שירות בכל רחבי הארץ לשירותכם.

חידוש צנרת ללא חפירה

 

חידוש צנרת פנים וחוץ אפשרי בשיטות שונות, ניתן לחדש את הצנרת באמצעות החלפת מקטעים של הצנרת הפגומה או באמצעות טכנולוגיית השרוול המתקדמת. על מנת לחדש צנרת פנים וחוץ חשוב לבצע צילום של הצנרת כדי לאבחן במדויק את פנים הצנרת, לאתר חיבורים והתפצלויות, ובהתאם לממצאי הצילום מבצעים ניקוי של הצנרת ממפגעים שונים. לאחר הצילום מבצעים מחדירים את השרוול לצנרת על פי תכנון מדויק מראש. השיטה האחרונה, מאפשרת כיום בצע חידוש צנרת ללא חפירה, ללא הרס והוצאות מיותרות, וניתן להנות מחידוש הצרת לאורך שנים רבות.

כיצד מתבצעת חידוש הצנרת?

חידוש צנרת באמצעות החדרת שרוול גמיש מתבצע כאשר, בשלב הראשון מבצעים תכנון ראשוני של הצינור המחודש באמצעות תוכנת מחשב והתיעוד בעזרת המצלמה המתוחכמת המוחדרת לצנרת הקיימת. לאחר איסוף נתונים ובדיקות מגוונות כמו כמות הזרימה הקיימת והנדרשת, טמפרטורה, סוג השפכים, עומסים ותנוחת הקו, עוברים לשלב הבא לביצוע. מחדירים לצנרת שרוול ספוג בחומרים מתאימים בצורה מבוקרת. להחדרת השרוול מספר שיטות כמו היפוך או משיכה, לאחר מכן מנפחים את השרוול על מנת להצמידו לדפנות הצנרת. באמצעות חימום מבוקר של השרוול מתקשים החומרים הדביקים ונוצרת שכבה חדשה ועמידה. לסיום, מבצעים צילום נוסף של הצנרת ועורכים בדיקת איכות קפדנית.

 

אחת החברות המובילות בתחום צילום צנרת וחידוש, תיקון ושיקום צנרת בישראל היא חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ. כחברה ותיקה ומנוסה בענף משנת 1992, מפעילה החברה צוות עבודה מקצועיים ומיומנים הפזורים וזמינים בכל רחבי הארץ. לחברה מכשור מתקדם מהמובילים בעולם וחומרים גלם איכותיים העומדים בכל התקנים מהמחמירים ביותר. ככזו החברה מבצעת חידוש צנרת בכל קוטר ובכל מקום בשיטות מתוחכמות ויעילות כדוגמת שיטת השרוול.השיטה מיועדת לחידוש צנרת ללא חפירה ומבוססת על החדרת שרוול פולימרי במגוון שיטות בטכנולוגיה מתקדמת המותאמות לשיטה זו ומחדשת את הצנרת לעמידות גבוהה יותר מהצינור המקורי.

עמידות השרוול מאפשרת להאריך את אורך חיי הצנרת למשך שנים רבות נוספות. חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ מעמידה לרשות לקוחותיה ניידות שירות המגיעות עם כל הציוד הדרוש והמתקדם ביותר בכדי שתוכלו להנות משירות איכותי ומביצוע מהיר ומקצועי של חידוש הצנרת ללא חפירה וללא הרס מיותר וחסכון בהוצאות נוספות ומיותרות.

בתהליך השירות וביצוע העבודה על ידי חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ, תקבלו צינור מחודש, חזק ואטום. צינור עמיד במיוחד ומוליכות גבוהה במחירים אטרקטיביים ואיכות גבוהה.

צילום חידוש ושיקום צנרת

עד לא מזמן חידוש ושיקום צנרת מים, ביוב וניקוז היו כרוכים בתהליכים מסובכים של איתור הבעיות, חשיפת הקווים ע"י שבירת בטונים, הרמת ריצוף חפירות ונזקים נוספים שגררו גם הוצאות מיותרות ומצב לא נוח והפרעה להמשך הפעילות ואיכות החיים. עם כניסת הטכנולוגיות החדישות בעולם האינסטלציה, עבודות אלה נעשות בעזרת צילום, חידוש ושיקום צנרת ללא הרס ושבירות וחסכון בהוצאות מיותרות.

עבודות צילום צנרת לעבודה נקייה 

כיום ניתן לבצע עבודות אינסטלציה בעזרת צילום צנרת ראשוני בתוך הצנרת הקיימת, לאתר את הבעיות ולתת פתרונות של חידוש ושיקום הצנרת שגם הם נעשים באמצעות רובוטים המוחדרים לתוך הצינור ומבצעים את העבודה. בשלב הראשון מתבצע צילום צבעוני ואיכותי, תוך שימוש בסיב אופטי או רובוט זעיר, המצלמים את פנים הצינור לצורך אבחון ואיתור הכשלים בצנרת. התמונה המתקבלת מצביעה על מיקום התקלה ועל מהותה. הצילום, מאפשר קבלת תמונה באיכות הגבוהה ביותר ובכך לאתר סדקים ושברים, גופים זרים החוסמים את מהלך זרימת המים, איתור חדירת שורשים, שברים וניתוקים בקו וכו'. התוצאה המתקבלת מאפשרת קבלת החלטה על אופן הטיפול בשיקום וחידוש הצנרת והחזרתה למצב תקין.

 

צילום צנרת ביוב וחידוש ללא הרס

כאשר אנו מבצעים צילום, שיקום וחידוש צנרת ללא חפירה. הטכניקה הזו כרוכה בשימוש עם ציוד מותאם, צוות מקצועי, וטכנולוגיה מתקדמת. שיטה זו מיושמת על ידי חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ, המבצעים עבודות אלו על ידי צוותים מיומנים ומקצועיים הזמינים לכל בעיה ובכל מקום ברחבי הארץ. כל מה שצריך לעשות זה לפנות לחברת מ.איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ אשר יבצעו את העבודה בצורה מקצועית, מהירה ואיכותית.

בשיטת הצילום שיקום וחידוש הצנרת, אין צורך בהחלפת הצינור המקורי, ניתן להחדיר לאורך הצינור שרוול גמיש ואלסטי שנמתח לאורך הצינור במרחק הדרוש ולאחר תהליך הקשיה במגוון שיטות וטכנולוגיות השרוול והחומר מתקשים ובעצם נדבקים לדופן הצינור המקורי ויוצרים קטע חדש, חזק במיוחד ועמיד לאורך זמן. תהליך זה משמר את הצנרת הקיימת וכל העבודה נעשית ללא חפירה, הרס והפרעה להמשך אורח החיים בצורה תקינה.

צילום צנרת ביוב רק אצל המומחים

חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ הינה המובילה בישראל בתחום הצילום, שיקום וחידושי צנרות ללא הרס ובעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ופתרונות ייחודיים המבוצעים על ידי צוות עובדים מיומן ומקצועי. הניסיון הרב והשימוש בציוד הכולל רובוטים משוכללים, וחומרי גלם איכותיים העומדים בכל התקנים הדרושים, מאפשר לכם להנות מפתרונות מהירים, אחריות מלאה, שירותי איכותי ומחירים אטרקטיביים.

ספק משרד הביטחון


מס' ספק משרד הביטחון 11010182

תקן ISO

צור קשר

שם מלא (*)

Please type your full name.
טלפון (*)

דוא״ל

Invalid email address.
הודעה

Invalid Input

מ.איתן מומחים לאינסטלציה

שעות עבודה במשרד: 8:30-16:00
טלפון: 1700-70-85-85
דוא״ל: info@rootex.co.il

אנו מכבדים כרטיסי אשראי

תמונות