חייגו עכשיו וקבלו מענה עוד היום! חברתנו משרתת את המגזר הפרטי, העיסקי והציבורי! 1700-70-85-85

תיקון צינור ביוב ללא הרס זאת עבודה למומחים לאינסלציה

מעבר לנזק הקשור בהצפות וסתימות ביוב, לעיתים נדרשת עבודת תיקון של הצנרת, איתור וגילוי הבעיה ועוד סוגי טיפולים ותיקונים שונים בצנרת הביוב. בעבר תיקונים אלו לוו בהרס ריצוף, שבירת בטונים וגררו אפילו עבודת שיפוצים. במילים אחרות העבודה שבוצעה גררה עימה הוצאות נוספות ויקרות, חוסר נוחות והרס רב.

תיקון צינור ביוב, נדרש מסיבות שונות כמו שחיקה ובלאי. בכל טיפול בצינור ביוב, חשוב לבחור בבעלי מקצועי מיומנים ומנוסים, מאחר ועבודה לא מקצועית תגרור הרס רב, ולעיתים הבעיה לא תיפתר כלל. עם הכנסת השיפורים והטכנולוגיות החדישות לתחום האינסטלציה בכלל והביוב בפרט ניתן לבצע תיקון צינור ביוב ללא הרס, בצורה יעילה איכותית ומדויקת.

כחלק מתהליך הטיפול תיקון צנרת ביוב בשלב ראשוני מבצעים אבחון באמצעות החדרת מצלמה לתוך הקווים לאיתור השבר, הסדק, הסתימה, חלודה רקבון ועוד. באמצעות המצלמה ניתן לאמוד את גודל הנזק מראש ולקבל החלטה על שיטת הטיפול האפקטיבית ביותר וללא הרס.

שיטות התיקון כיום, הנעשות בצינור ביוב ללא הרס מתחלקות ל- 3 שיטות עיקריות:

 1. שיטת השרוול - מכניסים אל תוך הצנרת שרוול העשוי מחומרים עמידים וחזקים במיוחד. באמצעות המצלמה התרמית מודדים את המידות של הצינור הלקוי ומכינים מראש שרוול התואם במידותיו למבנה ולמידות של הצינור. את השרוול מכניסים לתוך הצנרת, מצמידים אותו לדפנות ומקבלים צינור חדש בתוך הצינור הישן. השרוול העשוי מחומרים קשיחים וחזקים מבטיח הגנה חזקה על הצינור ועמידות לאורך שנים רבות.
 2. ריסוק בטונים וברזל ופתיחת סתימות - באמצעות טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת הכנסה של רובוטים אל עומק צנרת הביוב. הזרוע מפרקת את הפסולת העמידה שהצטברה בתוך הצנרת, מרסקת אותה לגרגירים הניתנים לשטיפה בזרם מים חזק ומחזירה מצב לקדמותו.
 3. שיטת ההטלאה - בשיטה זו אפשר לטפל בליקויים בצנרת ללא הרמת מרצפות או הוצאה של צנרת הביוב החוצה. אל תוך הצנרת מחדירים בלון העטוף בסיבי זכוכית ובחומרי הדבקה חזקים במיוחד. את הבלון מצמידים לנקודת הכשל ומנפחים אותו עד שהחומרים שבתוכו נצמדים אל דפנות הצנרת ומייצרים טלאי. לאחר ביצוע הטלאי מוציאים את הבלון החוצה, החומר מתקשח וסותם את הסדק, את החור או את השבר בצנרת.

תיקון צינור ביוב ללא הרס

תיקון צנרת

בחברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ, מבצעים תיקון צינור ביוב ללא הרס ובמקצועיות יתרה. החברה המתמחה בפתרון  בעיות אינסטלציה מסוגים שונים, מעניקה שירותים מתקדמים עם כל המכשור הטכנולוגי והכלים מהמתקדמים ביותר בתחום ובעולם כולו. לחברת מ.איתן מספר צוותים הפרוסים בפריסה ארצית ומגיעים לכל לקוח במהירות על מנת לתת פתרון לכל בעיה במקצועיות וביעילות ללא מתחרים.

חברת מ. איתן תבצע תיקון צינור ביוב תוך מספר שעות וללא צורך בשבירה ובהרמה של מרצפות או בגרימת נזק אחר. הודות לאמצעים הטכנולוגיים המשוכללים העומדים לרשות החברה, אפשר לבצע את תיקון הצנרת, ביעילות, במהירות, ללא הרס וכמעט ללא לכלוך. בגמר תיקון הצינור ביוב, צוות העובדים גם יבצע שטיפה וניקוי יסודי של הצנרת באמצעים שונים כמו חומרים כימיים ייעודיים או באמצעות החדרת זרם מים בלחץ גבוה השוטף ומנקה את הצנרת מכל הפסולת. במחירים אטרקטיביים ושירות לשביעות רצון הלקוח.  

בסרטון הבא הדגמה על הליך צילום צנרת ביוב:

 

תיקון צנרת ביוב ללא הרס זאת עבודה למומחים לאינסטלציה

 

תיקון או חידוש צנרת ביוב  ללא הרס הינו אחד התחומים המתפתחים והחשובים בשוק הישראלי. תיקון צנרת ביוב ללא הרס וחידוש צנרות ביוב בשיטה זו חוסך נזק סביבתי, זמן ועלויות רבות. שלוש השיטות העיקריות והמתקדמות ביותר לחידוש צנרות ללא הרס, שבירת בטונים, חפירות וכו' הן: השירוול, מיועד לחידוש צנרת ביוב בקטע גדול עד קווים שלמים, תיקון צנרת ביוב מקומי באמצעות פאצ' מתקשח לדפנות הצנרת. לרוב נעשה בשימוש לתיקון סדק, שבר, חורים וחדירת שורשים. וכמובן תיקון צנרת ביוב  הקשורה בסילוק סתימות וחסמים בתוך הקווים שנוצרו מחפצים, ברזלים, בטונים ועוד.

תיקון צנרת ביוב - אבחון הבעיה

כחלק מהתיקון המתקדם כיום, יש צורך באיתור ואבחון הבעיה בצורה ממוקדת ומדויקת. אם בעבר נושא זה פעל בצורת הגישוש והניחוש, וגרר בתוכו שבירת בטונים, חפירות והרס רב, הרי שכיום בעולם הטכנולוגי החדש, הוכנסו מצלמות ורובוטים מתוחכמים המבצעים צילום תוך קווי ואבחון מדויק של מקום הבעיה, למשל שורשים בביוב ומה הסיבות.

עם קבלת התמונה המדויקת והאבחון תקבע שיטת הטיפול האפקטיבית ביותר. כך למעשה נחסכת הוצאה מיותרת של כספים ובוודאי שאין כמעט נזקים עקיפים ולכלוך.

כפי שציינו, תהליך תיקון צנרת הביוב ללא הרס נעשית באמצעות אחת השיטות בהתאם לסוג הבעיה שאובחנה:

 • שיטת הריסוק וסילוק הפסולת החוסמת – בשיטה זו מוכנס יחד עם המצלמה רובוט משוכלל בעל יכולת הפעלה ושליטה מרחוק. ראש הרובוט בנוי כך שיוכל לרסק כל פסולת קשיחה לרבות בטונים, ברזלים וכו'. הפסולת מתפרקת לחלקיקים זעירים אשר נאספים ומסולקים באמצעות שטיפה בלחץ מים גבוהה.
 • שיטת ההטלאה – בשיטה זו מוכנס בלון המכיל חומרים ודבקים איכותיים אשר מוכנסים לצירו בעזרת הרובוט ומוצמדים לדפנות הצנרת בצורה טכנולוגית ייחודית. החומרים מתקשים ובכך משקמים את הצינור הקיים וחוסמים את הסדק, שבר או החורים.
 • שיטת השירוול – השיטה הזו בעצם מחדירה צינור לתוך הצינור הפגום ובכך יוצרת צינור בתוך צינור בצורה מותאמת ואדוקה המחדשת את מהלך הצנרת לאורך שנים רבות.

תיקון צנרת ביוב ללא הרס

צילום ביוב

אחת החברת המובילות בתחום בישראל ונותנות מענה איכותי, מקצועי ומתקדם, היא חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ. לחברה מספר צוותים הפרוסים בפריסה ארצית ומגיעים לכל לקוח ולכל בעיה במהירות. לצוותים ציוד מתקדם ומשוכלל לרבות מצלמות מתוחכמות ורובוטים מהמובילים בתחום ובעולם כולו.

חברת מ. איתן, תבצע אבחון מדויק ומתועד לכל בעיה של צנרת הביוב, תאתר את סוג הבעיה ואת מיקומה ותמליץ על שיטת התיקון היעילה והאמינה ביותר. כל זה ללא הרס ולכלוך. לאחר מכן החברה תבצע את תיקון/חידוש הצנרת ביוב באותה המתכונת ללא הרס והכל מתבצע בתוך הצנרת באמצעות הרובוטים המשוכללים של החברה. בגמר הביצוע תבוצע שטיפה בלחץ ובדיקה לתקינות הצנרת וחזרתה למצב שמיש ותקין לאורך שנים רבות. החברה מעניקה שירותי אינסטלציה וביוב מכל סוג במחירים הוגנים וללא תחרות.

 

צילום קווי ביוב זאת עבודה למומחים לאינסטלציה

 

אחת השיטות החדישות והמתקדמות בתחום האינסטלציה פיתח שיטה של צילום קווי ביוב. שירות זה נחשב  כמתקדם ויעיל במיוחד, שחשוב לדאוג שיתבצע לפני כל פעולה שמתבצעת לצורך תיקון נזילות ופגמים אחרים בצנרת. צילום קווי ביוב מאפשר לדעת בדיוק היכן נמצאת הבעיה וכך ניתן לטפל בה בלי לגרום לנזק מעבר לנדרש וכמובן בצורה הרבה יותר יעילה ומהירה.

צילום ביוב מבצעים בתוך הצנרת מבפנים במטרה לדעת היכן נמצאת החסימה, הפיצוץ או הסדק שגרם להצפה או סתימה של מהלך הביוב. בעבר, תיקון בעיות של קווי ביוב הצריכה ניחוש היכן בדיוק נמצאת הבעיה. ברוב המקרים נאלצו לחפור לשבור ולהרוס ריצוף וכדומה ולגרום לנזקים נוספים על מנת לאתר את הבעיה. המכשור שקיים היום ושבאמצעותו ניתן לדעת בדיוק היכן נמצאת הבעיה הוא מצלמה מתקדמת שניתן להכניס אל תוך הצנרת ללא פגיעה ביכולות הצילום שלה. המצלמה יכולה להסתובב על צירה למעלה, למטה, אחורה, קדימה, ובאמצעות התמונה שהיא מפיקה ניתן לדעת היכן נמצאים החסימה או הקרע בדיוק.

צילום קווי ביוב בטרם מטפלים בבעיה - היתרונות:

 • פחות נזק לצנרת ולסביבה - צילום קווי ביוב מאפשר לאינסטלטור לדעת בדיוק היכן נמצאת הבעיה ולהחליף אך ורק את קטע הצנרת שבאמת היה צריך החלפה.
 • עלויות מופחתות - מכיוון שצילום קווי ביוב מספק ידיעה ברורה לגבי מיקום התקלה, הרי שניתן להחליף אך ורק את הקטע שבאמת דורש החלפה ולשלם רק עבור הקטע הזה ולא עבור קטע ארוך שלהחליפו היה מיותר.
 • זמני ביצוע קצרים וממוקדים – האבחון בעקבות הצילום מאפשר לדעת מה מבצעים מראש וכך ניתן להערך מבעוד מועד ובאופן טבעי לקצר את זמן הטיפול.

iStock 114

לחצו כאן למגוון שירותי המומחים לאינסטלציה

בחברת מ.איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ, מבצעים צילום קווי ביוב בכל תנאי שטח ולכל סוגי הקווים והקטרים. מ. איתן הינה החברה המובילה בישראל לשיקום, חידוש, תיקון צנרת ביוב/ניקוז ללא הריסה , שבירה, וכל זאת על ידי רובוטים מהמתקדמים ביותר בעולם. חברתנו היא הראשונה בארץ אשר משלבת רובוטים ייעודים למטרה זו.

לרשות חברת מ. איתן וצוות עובדיה המיומן, מספר מצלמות \רובוטים מהמשוכללים והטובים בעולם. בעזרת ציוד מתקדם זה וידע רב בתחום ניתנים שרותי צילום קווי ביוב למטרות שונות כגון :איתור נזילות, כיפופים בצינור, שברים בצינור, איתור חסימות (סתימות) וכמו כן צילומים יזומים לבדיקת ביוב חדש, למסירת פרויקט, בדיקת מרזבים לאיתור כשלים או חסימות, איתור בריכות הקבורות בחצר ועוד מגוון רחב. בעזרת הצילום ניתן לקבל אבחון מדויק של מקום הכשל. ניתן לבצע תיקון צנרת ללא הרס,העבודה מתבצעת ללא שבירה והריסה ומעניקה ללקוחות החברה שירות מקצועי ואיכותי ועד לפתרון מושלם. ביצוע העבודה נעשה תחת אחריות מלאה אחר כל השלבים. לחברה מספר צוותים בפריסה ארצית המגיעים אליכם במהירות ומבצעים את עבודתם בצורה מקצועית ולשביעות רצון הלקוחות.

תיקון צינור ביוב ללא הריסה זאת עבודה למומחים

 

בתיקון צינור ביוב ללא הריסה  משתמשים בתווי הצינורות הקיימים כדי להחדיר מצלמה לאיתור נזילות וציוד לאיטום מקור הנזילה, או מקור חדירת השורשים, מה שחוסך בזמן עבודה, כסף והכי חשוב מונע הרס.

בשנים האחרונות הוכנסו חידושים טכנולוגיים לעולם האינסטלציה בכלל ולצרת הביוב בפרט. העבודה כיום מתבצע בשלבים של איתור וזיהוי ממוקד של הבעיה, שיקום ותיקון הצנרת באמצעים טכנולוגיים ורובוטים המיועדים לכך, שטיפה יסודית בגמר התיקון והכל נעשה בתוך הצנרת הקיימת מבפנים ללא חפירות, הרס ושבירת בטונים.

אחת החברות המובילות בתחום בישראל, הינה חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ. כחברה בעלת וותק וניסיון בנויה ממספר צוותים הפרוסים בפריסה ארצית ויכולים לתת מענה מהיר איכותי ומקצועי לכל בעיית אינסטלציה ותיקוני צינור ביוב ללא הריסה ובאחריות מלאה.

תיקון ביוב רק אצל המומחים לאינסטלציה

חברת מ. איתן מחזיקה בציוד וכלים מהמתקדמים ביותר בתחום. הצוותים מגיעים לשטח וכשלב ראשון צילום צנרת מחדירים מצלמה רובוטית אשר מצלמת את מהלך הצינור ומאתרת את הכשלים כמו סדק, שבר, סתימה או חסימה של בטונים וברזל וכדומה. הציוד מותאם לכל סוגי הצינורות ולכל הקטרים מרמת צינור ביתי ועד צינורות ראשיים . לאחר האבחון המתועד מבצעים מדידות והערכה כולל תכנון ראשוני של שיטת הטיפול והתיקון, בוחרים את החומרים המתאימים ומחדירים את החומרים בעזרת רובוטים מתקדמים אשר עושים את העבודה בתוך הצינור מבלי הריסה מיותרת.

תיקון צינור ביוב ללא הריסה

לחצו כאן למגוון השירותים צילום צנרת ביוב

 

כחברה בעלת ידע וניסיון רב החברה מבצעת תיקון צינור ביוב ללא הריסה בשיטות כמו:

 • הטלאה – שיטה בה מחדירים אל תוך הצינור בלון העטוף בסיבי זכוכית ובחומרי הדבקה חזקים במיוחד. את הבלון מצמידים לנקודת הכשל ומנפחים אותו עד שהחומרים שבתוכו נצמדים אל דפנות הצנרת ומייצרים טלאי. מיועד לסדקים וחדירת שורשים. החומר מתקשה וסותם את הסדק או החורים שנוצרו.
 • שרוול – שיטה המאפשרת בעצם הכנסת צינור לתוך צינור. מדובר בהחדרת השרוול במגוון טכנולוגיות מתקדמות כגון: החדרת השרוול במשיכה וניפוח , החדרת השרוול בשיטת ההיפוך. הקשית השרוול עיי מגוון שיטות חימום מתקדמות. מצמידים אותו לדפנות ומקבלים צינור חדש בתוך הצינור הישן. השרוול העשוי מחומרים קשיחים וחזקים מבטיח הגנה חזקה על הצינור ועמידות לאורך שנים רבות.
 • שיטת הריסוק וסילוק חסמים ומוצקים – הרובוטים המתקדמים של חברת מ. איתן מוחדרים לתוך הצינור ומפרקים את הפסולת החוסמת כולל בטון וברזלים, מרסקים אותם לחלקיקים זעירים ושטיפה בלחץ מסלקים את כל הפסולת.

בגמר הטיפול ותיקון הצינור תבוצע שטיה יסודית של מהלך הקו כולו ובדיקה יסודית שהכל תקין. החברה מעניקה אחריות מלאה לתיקון ושירות מקצועי ואיכותי. חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ זמינה לכל בעיית אינסטלציה  לביתכם, לעסק או לכל מטרה אחרת. החברה מחזיקה בצי של רובוטים על מנת לתת מענה מהיר ומקצועי לשביעות רצון הלקוחות ולפתירת כל תקלות האינסטלציה לסוגיהן במחירים אטרקטיביים ופתרונות יעילים לאורך שנים.

תיקון צנרת ללא הרס במטבח

 

בבניה ישנה או בעת שיפוצים ואפילו כתוצאה מבלאי והתיישנות מערכת המים או הביוב בבתים קורה לא אחת שאנו נזקקים לתיקון צנרת בבית. אחד המקומות הרגישים בנושא זה הוא המטבח. עבר תיקון צנרת במטבח גרר בתוכו בלאגן והרס ולעיתים אף לחוסר וודאות היכן יסתיים תיקון הצנרת ומה הנזק שיגרם כתוצאה מכך. כל סוג של תיקון צנרת דורש זיהוי מקור הבעיה. ישנם תיקונים המתבצעים בצנרת עצמה, ויש כאלה הגוררים פירוק של החלק הפגוע. זיהוי מקור הבעיה מאפשר טיפול ספציפי בתקלה ומונע החלפה של הצנרת כולה. יחד עם זאת, הדרך היחידה אשר הייתה קיימת בעבר לזהות את מקור הבעיה בצנרת היא להרוס את הקיר במטבח ולחשוף את מקור הבעיה אך לא תמיד באותו המקום הנראה לעין קיימת הבעיה ונדרשת חשיפה נרחבת ונזק למטבח כולו. 

תיקון צנרת ללא הרס במטבחים

כפי שניתן להבין, תיקון צנרת רגיל יוצר הרס ובלגן בתוך הבית ואפילו לא מבטיח תוצאות. כיום כבר לא צריך לסבול מתיקון מן הסוג הזה. אמצעים מתקדמים ומכשור טכנולוגי ייחודי מאפשרים זיהוי של תקלות בצנרת ללא הרס של קירות, רצפה, תשתית או מבנים. תיקון צנרת ללא הרס במטבח ישמור על המצב הקיים של המטבח הכולל את הארונות וכמובן שיש למטבח.

תיקון צנרת ללא הרס במטבח מתבצע בעזרת צילום צנרת, צילום תרמי או מיפוי הצנרת הקיימת בקירות וברצפת המטבח. המכשור המתקדם כולל מצלמה, המזהה את זרימת המים בתוך הקירות ומאפשרת איתור מדויק של הבעיה. טכנולוגיה מן הסוג הזה מציעה פתרון מהיר ויעיל לכל תקלה בצנרת. אפשר לנצל את הטכנולוגיה של תיקון צנרת ללא הרס כבר בשלב הצילום הראשוני, דרך התיקון עצמו ועד המצב לתקינות מלאה. היתרונות של תיקון צנרת ללא הרס באמצעות צילום ואמצעים טכנולוגיים אחרים לא כוללים רק אסתטיקה ועבודה נקיה, היא לא פוגעת בנוחות באי הבית ואיכות חייהם, ניתן לתקן חלקי צנרת פגומים בצורה מושלמת בעומקים ובפיתולים שונים, תיקון כזה מונע הוצאות נוספות כמו שיפוץ ותיקון קירות או החלפת שיש למטבח ועוד יתרונות נוספים.

בכדי לתקן צנרת ללא הרס במטבח, חשוב להכיר את האמצעים החדישים בתחום עולם האינסטלציה לבחור את בעלי המקצוע המיומנים ובנושא ובעלי המכשור המתאים בכך לקבל תוצאה מושלמת ומשתלמת ללא הוצאות מיותרות וקבלת פתרון הולם.

שימוש ברובוט לעבודות ביוב לתיקון צנרת ללא הרס

 

מערכות ביוב הן חלק  מחיינו על אף שהיא מערכת סמויה, אנחנו מצפים שכל הזמן תעבוד באופן תקין על מנת לשמור על אורח חיינו באופן בריא ותקין. מספיק שפעם אחת מתעוררת בעיה במערכת הביוב ומסתעפת ולא ניתנת לפתרון מהיר וקל, וכל חיינו הופכים לבלאגן אחד גדול לריחות לא נעימים בבית ובסביבה ובעיקר למפגע תברואתי קשה.

מערכות ביוב לרוב מסועפות וישנם מקומות בהם גם יד אדם לא יכולה להועיל ואז זה מצריך חפירה, שבירת בטונים, והריסה על מנת לגלות את הבעיה ורק לאחר מכן לפתור אותה. שלא לדבר על הנזקים הנוספים הכרוכים בהחזרת המצב לקדמותו ולהוצאות כבדות.

התפתחות טכנולוגית בעבודות הצנרת

כיום לאור התפתחות הטכנולוגיות בעולם והכנסת אמצעי מיכון רובוטים ניתן לבצע שימוש ברובוט לעבודות ביוב מבלי לגרום לנזקים עקיפים שיגרמו לטרדה והוצאה כבדה. שימוש ברובוט לעבודות ביוב, מקצר הליכים, חוסך זמן והוצאות מיותרות ובעיקר פותר את הבעיות שעלולות להיגרם במערכות ביוב כמו סתימות, קריסת קו ביוב, הצפות וכו'.

שימוש ברובוט לעבודות ביוב מאפשר ביצוע צילום צנרת תוך חדירה לקו עצמו. הצילום יאתר את המפגע בצנרת ואת המיקום המדויק באמצעות מצלמות אופטיות חכמות. לאחר הבדיקה התיעוד והצילום, תתקבל החלטה על הפתרון המתאים ביותר לשיקום מערכת הביוב. לרוב השיטות יהיו הטלאה פנימית של פגם בצינור חור או סדק וכל זה נעשה על ידי הרובוט בשליטה חיצונית על  ידי צוות מיומן הנעזר במערכות מחשוב חכמות. מדובר בהחדרת החומר ובדבק מיוחד לתוך הצנרת והרובוט יצמיד את החומרים אל המקום שצריך הטלאה. לאחר גמר העבודה מתבצעת שטיפה יסודית של הקו והמערכת חוזרת לעבוד באופן תקין.

 

רובוט לצילום צנרת ביוב

 

דרכים נוספות לשימוש ברובוט במערכות ביוב

בשיטה נוספת של שימוש ברובוט לעבודות ביוב, נעשה במקומות בהן התיקון גדול ומסיבי ובמקום לבצע החלפת קטע קו. בעזרת הרובוט מושחל שרוול פולימרי עמיד במיוחד הנצמד לדפנות הצינור הקיים בתהליך של הקשיית השרוול ההופך אותו לחלק בלתי נפרד מהצינור הישן. לאחר מכן מתבצע תיעוד נוסף של המערכת לוודא שהכל תקין והמערכת ביוב חוזרת לתפקודה הרגיל והתקין.

השימוש ברובוט לעבודות ביוב בשני השיטות מתבצע ללא הרס מיותר, ללא הפרעה לדיירי הבית לשכנים והסביבה. כמו כן בשיטה זו לא נפגעים תשתיות אחרות ולא נגרם נזק. דבר החוסך בהוצאות כספיות נוספות. כיום נעשה השימוש ברובוט לעבודות ביוב בהתאמה מלאה לכל קוטר צנרת ובכל מקום לרבות, בתי מגורים, כבישים, חניונים, חצרות, וילות וכו'.

אחת החברות המובילות בתחום והנותנת מענה לכל בעיית צנרת ביוב, ניקוז ומים, הינה חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ. כחברה ותיקה ומנוסה ובעלת מספר צוותים הנותנים שירותי אינסטלציה ברחבי הארץ, נעשה שימוש ברובוט לעבודות ביוב עם ציוד מהמתקדם ביותר בענף והמיועד לתת מענה מהיר ללא הרס ואמין לאורך שנים. לחברה צוות עובדים מיומן ומקצועי אשר עבר הכשרות מקצועיות לעבודה עם רובוטים משוכללים אלה לכל מטרה ומשימה. החברה מחזיקה בצי של רובוטים על מנת לתת מענה מהיר ומקצועי לשביעות רצון הלקוחות ולפתירת כל תקלות האינסטלציה לסוגיהן.

שימוש ברובוט לעבודות ביוב לתיקון צנרת ללא הרס

 

מערכות ביוב הן חלק  מחיינו על אף שהיא מערכת סמויה, אנחנו מצפים שכל הזמן תעבוד באופן תקין על מנת לשמור על אורח חיינו באופן בריא ותקין. מספיק שפעם אחת מתעוררת בעיה במערכת הביוב ומסתעפת ולא ניתנת לפתרון מהיר וקל, וכל חיינו הופכים לבלאגן אחד גדול לריחות לא נעימים בבית ובסביבה ובעיקר למפגע תברואתי קשה.

מערכות ביוב לרוב מסועפות וישנם מקומות בהם גם יד אדם לא יכולה להועיל ואז זה מצריך חפירה, שבירת בטונים, והריסה על מנת לגלות את הבעיה ורק לאחר מכן לפתור אותה. שלא לדבר על הנזקים הנוספים הכרוכים בהחזרת המצב לקדמותו ולהוצאות כבדות.

התפתחות טכנולוגית בעבודות הצנרת

כיום לאור התפתחות הטכנולוגיות בעולם והכנסת אמצעי מיכון רובוטים ניתן לבצע שימוש ברובוט לעבודות ביוב מבלי לגרום לנזקים עקיפים שיגרמו לטרדה והוצאה כבדה. שימוש ברובוט לעבודות ביוב, מקצר הליכים, חוסך זמן והוצאות מיותרות ובעיקר פותר את הבעיות שעלולות להיגרם במערכות ביוב כמו סתימות, קריסת קו ביוב, הצפות וכו'.

שימוש ברובוט לעבודות ביוב מאפשר ביצוע צילום צנרת תוך חדירה לקו עצמו. הצילום יאתר את המפגע בצנרת ואת המיקום המדויק באמצעות מצלמות אופטיות חכמות. לאחר הבדיקה התיעוד והצילום, תתקבל החלטה על הפתרון המתאים ביותר לשיקום מערכת הביוב. לרוב השיטות יהיו הטלאה פנימית של פגם בצינור חור או סדק וכל זה נעשה על ידי הרובוט בשליטה חיצונית על  ידי צוות מיומן הנעזר במערכות מחשוב חכמות. מדובר בהחדרת החומר ובדבק מיוחד לתוך הצנרת והרובוט יצמיד את החומרים אל המקום שצריך הטלאה. לאחר גמר העבודה מתבצעת שטיפה יסודית של הקו והמערכת חוזרת לעבוד באופן תקין.

 

רובוט לצילום צנרת ביוב

 

דרכים נוספות לשימוש ברובוט במערכות ביוב

בשיטה נוספת של שימוש ברובוט לעבודות ביוב, נעשה במקומות בהן התיקון גדול ומסיבי ובמקום לבצע החלפת קטע קו. בעזרת הרובוט מושחל שרוול פולימרי עמיד במיוחד הנצמד לדפנות הצינור הקיים בתהליך של הקשיית השרוול ההופך אותו לחלק בלתי נפרד מהצינור הישן. לאחר מכן מתבצע תיעוד נוסף של המערכת לוודא שהכל תקין והמערכת ביוב חוזרת לתפקודה הרגיל והתקין.

השימוש ברובוט לעבודות ביוב בשני השיטות מתבצע ללא הרס מיותר, ללא הפרעה לדיירי הבית לשכנים והסביבה. כמו כן בשיטה זו לא נפגעים תשתיות אחרות ולא נגרם נזק. דבר החוסך בהוצאות כספיות נוספות. כיום נעשה השימוש ברובוט לעבודות ביוב בהתאמה מלאה לכל קוטר צנרת ובכל מקום לרבות, בתי מגורים, כבישים, חניונים, חצרות, וילות וכו'.

אחת החברות המובילות בתחום והנותנת מענה לכל בעיית צנרת ביוב, ניקוז ומים, הינה חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ. כחברה ותיקה ומנוסה ובעלת מספר צוותים הנותנים שירותי אינסטלציה ברחבי הארץ, נעשה שימוש ברובוט לעבודות ביוב עם ציוד מהמתקדם ביותר בענף והמיועד לתת מענה מהיר ללא הרס ואמין לאורך שנים. לחברה צוות עובדים מיומן ומקצועי אשר עבר הכשרות מקצועיות לעבודה עם רובוטים משוכללים אלה לכל מטרה ומשימה. החברה מחזיקה בצי של רובוטים על מנת לתת מענה מהיר ומקצועי לשביעות רצון הלקוחות ולפתירת כל תקלות האינסטלציה לסוגיהן.

קוטל שורשים בביוב

 

אחת התופעות בשכיחות במערכות הביוב השונות בחצרות בתים פרטיים ומשותפים, היא בעיית הסתימות ביוב הנובעות מחדירת שורשים לצנרת הביוב. חיתוך השורשים והוצאתם מקו הביוב, מהווים פתרון יעיל אבל לטווח הקצר. מן הסתם חדירת השורשים לקו הביוב תחזור שוב ושוב . זו תקלה המעידה על כך כי צרת הביוב אינה אטומה וכנראה ניזוקה ובפעולת התיקון נדרשת עבודה נוספת והכי חשוב שימוש בקוטל שורשים בביוב.

בשנים האחרונות ועם התפתחות השיפורים הטכנולוגיים וזמינות חומרי גלם איכותיים, פותח פטנט עולמי וייחודי להסרת וקטילת שורשים בביוב הקיימים בצנרת הביוב והכי חשוב מניעת צמיחתם מחדש בתוך מערכות הביוב השונות. המדובר בנוסחת פטנט הנקראת רוטקס. הרוטקס הינו קוטל שורשים הפועל כך שבמגע עם מים חלה בו ריאקציה ותגובה של הקצפה אשר ממלאת כל נפח של צנרת ביוב. החומר המתפזר בחלל הצנרת, מכיל חומרי ניקוי ומסיר שומנים, אשר מסירים כל לכלוך נספגים בתוך השורשים וקוטל אותם. בסוף התהליך החומר נדבק דופן הפנימית של הצנרת ומונע משורשים לחדור או לצמוח מחדש בתוך הצנרת למשך תקופה ארוכה ועד שנתיים.

שימוש בקוטל שורשים בביוב

שימוש בקוטל שורשים בביוב אפשרי לביצוע גם על ידי מי שאינו בעל מקצוע וניתן לבצע זאת גם בתוך הבית. אך מומלץ לתת לבעלי מקצוע לבצע את העבודה בצורה מיומנת וזהירה על מנת להימנע מתופעות אחרות והתעסקות עם חומרים מסוכנים לשימוש.

חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ, הינה חברה ותיקה ואמינה, הפועלת ומתמחה במתן פתרונות מתקדמים ביותר של שורשים במערכות ביוב ובצנרות בכל הקטרים. החברה פרוסה בניידות שירות ומגיעה לכל לקוח ברחבי הארץ. החברה מתמחה בחיתוך שורשים ופתיחת מעברי ביוב כולל קטילת השורשים בשיטה ייחודית ובעזרת מכונת לחץ כשבראשה ראש פלזמה המצויד במנוע זעיר היוצר לחץ מים סילוני ומסתובב בתוך וסביב הצינור וכך חותך את השורשים מבלי לפגוע בצנרת. לאחר מכן מתבצעת שטיפה יסודית של הקו והוצאת כל שאריות הלכלוך והשורשים, ומוכנסת מצלמה לביוב הסורקת את כל הקו לאורכו ומזהה כשלים וחתכים בצנרת. לאחר הצילום וכחלק מהטיפול, חברת מ. איתן, מחדירה ומצפה את חלקו הפנימי של הצינור בחומר קוטל שורשים לביוב בשם רוטקס. החומר העמיד והיעיל העומד בכל התקנים מהמחמירים ביותר, אשר נצמד לדופן הצנרת ובכך מונע צמיחה וחדירה של שורשים ומשמר את המצב החדש למשך תקופה ארוכה על מנת להבטיח מערכת ביוב פעילה בצורה הטובה ביותר. 

שרוול צנרת ביוב כל מה שצריך לדעת

למרות כל החידושים וכל הפיתוחים הענף האינסטלציה והביוב, קיימים כיום עדיין מערכות ביוב הנזקקות לתיקון בעקבות נזק הנגרם לצנרת מסיבות שונות כמו קריסת צנרת ביוב, טיפול רשלני ולא מקצועי בפתיחות סתימה, חדירה וצמיחה של שורשים, פגיעה בצנרת מחפצים שונים ועוד מגוון סיבות שלכולם מכנה משותף צנרת ביוב לא תקינה. תיקון צנרת ביוב לא תמיד חייב להיעשות בהחלפת קטע קו או הקו כולו. בעקבות השיפורים והטכניקות החדשות בתחום ניתן לפתור תקלות בצנרת ביוב על ידי החדרת שרוול צנרת ביוב ללא הרס וחפירות מיותרות.

שרוול צנרת ביוב כיצד מתבצע?

בזכות הטכנולוגיות המתקדמות בענף התקנת שרוול צנרת ביוב נעשה בשלב ראשון באיתור הנזילה באמצעות מצלמות חכמות המוחדרות לצנרת ומאתרות באופן מדויק את מקור הבעיה. בנוסף, מצלמת הביוב מובלת באמצעות רובוט  איתור מקור הבעיה מעביר נתונים נוספים של גודל הסדק או השבר, סיבת המפגע ועוד נתונים אשר מסייעים להחדיר את שרוול צנרת הביוב.

בשלב הבא, מתבצעת הכנה של הקו והמקום המיועד להחדרת שרוול צנרת הביוב. לאחר מכן הרובוט מחדיר את השרוול עד למקום המפגע ובעזרת ניפוח ומשיכה ופעולות נוספות מצמידים את שרוול צנרת הביוב לדון הצינור הישן, מקשים את ההצמדה על ידי פעולת חימום ובכך בעצם יוצרים מעבר צינור בתוך צינור ולמערכת ביוב שתפעל באופן תקין. היתרון בפעולה זו מאפשרת ביצוע שיקום של כל צנרת ביוב ללא הרס או שבירה, במקומות ציבוריים גם אין צורך בסגירת קטעים למעבר וללא פגיעה בתשתיות אחרות או הפרעה לעוברים ושבים.

שרוול צנרת ביוב רק אצל המקצוענים

חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ  הינה החברה המובילה בישראל לביצוע עבודות אינסטלציה מים וביוב ובין שאר התמחויותיה, מבצעת החברה שיקום ותיקון צנרת ביוב בכל קוטר ובכל תנאי שטח בכל נקודה ברחבי הארץ. החברה מבצעת את עבודתה באמצעות ציוד מתוחכם והמתקדם ביותר בעולם, ועם צוות עובדים מיומן ומקצועי אשר מבצע את מגוון העבודות ביעילות רבה ללא הרס ושבירות מיותרות.

כחלק מהשירות חברת מ. איתן מומחים לאינסטלציה בע"מ, מבצעת החברה שיקום ותיקון צנרת ביוב באמצעות התקנת שרוול צנרת ביוב לכל סוגי וגדלי הצנרות בשיטות מתוחכמות ובעזרת רובוטים משוכללים אשר ברשות החברה. כל ביצוע העבודה נעשה תחת אחריות מלאה וביצוע איכותי מהיר ויעיל על מנת לתת לכם מענה מקצועי ולהחזרת מערכת הביוב לתפקוד מקסימלי ואופטימלי לאורך זמן רב.

 

דירתכם הוצפה עקב תקלה כלשהי, והמפגע תוקן? נותרתם עם הלכלוך והבלאגן והכל נראה במצב הרוס. נדמה שלא תוכלו לשחזר את המצב הקודם בדירה. בכדי לבצע הליך ניקיון דירה לאחר הצפה וכמו שצריך, עליכם להזמין חברת ניקיון אשר מתמחה בניקיון דירה לאחר הצפה ונותנת מענה מושלם לכל התכולה של הדירה ולהחזרת המצב לקדמותו. הצפה בבית זו ללא ספק חוויה מטלטלת, אבדן של רכוש וזיכרונות של שנים זה דבר נורא שהוא בגדר אסון של ממש. לאחר השלמה עם המציאות והתאוששות מההלם הראשוני, מגיע השלב בו חייבים להסתכל קדימה כדי לראות מה אפשר לשקם ואיך יוצרים התחלה חדשה.

דירה לאחר הצפה יכולה להימצא בכמה מצבי חומרה שונים. ברוב המקרים של הזמנת ניקיון דירה לאחר הצפה ע"י חברת ניקיון מקצועית, יהיה מדובר בהצפה שלא הרסה את כל החפצים בדירה, דבר שמאפשר את שיחזור החפצים והבאתם שוב למצב שמיש. המפגעים העיקריים לרכוש בדירה כזו זה הרטיבות של התכולה, ולעיתים גם של הקירות או התקרות. מעבר לעובדה שהרטיבות חודרת לחפצים ורהיטים בדירה, הריח חודר גם אל תוך קירות המבנה עצמו. חומרת המצב תשתנה בהתאם לסוג ההצפה שהתרחשה במקום. חשוב לומר כי גם לאחר ניקיון דירה לאחר הצפה, לעיתים יידרש החלפת חלק מהתכולה ולעיתים גם שיקום קירות המבנה. מצב זה דורש לפעמים גם שיפוץ בדירה  ולאחריו ניקיון דירה לאחר שיפוץ. שילוב של שניהם יכול להיעשות על ידי אותה חברת ניקיון אשר מיומנת ומקצועית ותיתן מענה מושלם עד לשחזור הדירה ולנראות מושלמת מסודרת ונקיה.

אנשים רבים עלולים לחשוב שמצבים מסוג זה אבודים, שלא ניתן להחזיר את המקום לשימוש חוזר. חברת ניקיון מקצועית תדע לבצע ניקיון דירה לאחר הצפה באופן מוצלח ואיכותי מאוד. ניתן לבצע ניקיון דירה לאחר הצפה וגם ניקיון דירה לאחר שיפוץ באופן מוצלח, כאשר הדבר נעשה באמצעות ציוד מקצועי מותאם. לא כל ציוד ניקיון בתים יאפשר ניקיון בית אחרי שריפה או שיפוץ. וודאו שחברת הניקיון אליה פניתם מחזיקה את הציוד הנדרש. באמצעות מכשירי ניקיון חדשניים ניתן להוציא את הרטיבות והריחות מהרהיטים והקירות, לייבש ולנקות היטב בכל המקומות שנפגעו ויותר מכך. חברות ניקיון לדירה לאחר הצפה או שיפוץ מחזיקות ציוד ניקיון מקצועי שמאפשר פעולות ייחודיות שישאירו אתכם מופתעים לנוכח התוצאות.

ניקיון מקצועי של בית לאחר הצפה יתחיל בסילוק עודפי מים והוצאת חפצים מתוך הבית הספוגים ברטיבות. לאחר פינוי התכולה, יתבצע ניקיון יסודי וייבוש כל השלד שנפגע לרבות קירות תקרות וכו'. לאחר ביצוע פעולות אלו, נוכל להתחיל ביישום פעולות ניקיון דירה לאחר הצפה נוספות, שיכללו צביעה מחודשת של הקירות והרהיטים, תיקון סדקים שנפערו במהלך ההצפה וסתימת מעברים, איטום חריצים שעלולים להביא לחדירת חרקים או לגרום לנזילות בהמשך. עבודת הניקיון תכלול גם שיקום רהיטים ואביזרים קבועים בבית כמו ארונות, דלתות ועוד.   ניקיון בית לאחר הצפה מחייב עבודה זהירה וקפדנית במיוחד. לאחר גמר העבודות של ניקיון דירה לאחר הצפה, תקבלו בית "חדש" עם תכולה יבשה ותקינה ושיקום מושלם לביתכם עד למצב כאילו לא היה דבר.

ספק משרד הביטחון


מס' ספק משרד הביטחון 11010182

תקן ISO

צור קשר

שם מלא (*)

Please type your full name.
טלפון (*)

דוא״ל

Invalid email address.
הודעה

Invalid Input

מ.איתן מומחים לאינסטלציה

שעות עבודה במשרד: 8:30-16:00
טלפון: 1700-70-85-85
דוא״ל: info@rootex.co.il

אנו מכבדים כרטיסי אשראי

תמונות