חייגו עכשיו וקבלו מענה עוד היום! חברתנו משרתת את המגזר הפרטי, העיסקי והציבורי! 1700-70-85-85

החלפת קו ביוב

 

כל סוג של תיקון צנרת ביוב דורש בראש ובראשונה את זיהוי מקור הבעיה. ישנם תיקונים המתבצעים בלב הצנרת, לעומת אחרים אשר דורשים פירוק של החלק הקרוב לחזית בלבד. זיהוי מקור הבעיה מאפשר טיפול ספציפי בתקלה ומונע החלפה של הצנרת כולה. יחד עם זאת, הדרך היחידה אשר הייתה קיימת בעבר לזהות את מקור הבעיה בצנרת ביוב היתה כרוכה בחפירות, שבירת בטונים הרמת ריצוף וכו'. בעזרת ניחוש ותחושת בטן בלבד היו אנשי המקצוע מגיעים אל בית הלקוח, מסתכלים על התוצאות ומשערים את מקום הבעיה. כפי שניתן להבין, תיקון או החלפת קו ביוב יצר הרס ובלגן בתוך הבית או בחצר ואפילו לא הבטיח תוצאות ושלא לדבר על כאבי ראש והוצאות כספיות נוספות. כיום כבר לא צריך לסבול מהחלפת קו ביוב מן הסוג הזה. אמצעים מתקדמים ומכשור טכנולוגי ייחודי מאפשרים זיהוי של תקלות בצנרת ללא הרס של קירות, רצפה, תשתית או מבנים.

החלפת ותיקון צנרת ללא נזקים

חברת מ.איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ היא החברה המובילה בישראל לשיקום, חידוש, תיקון צנרת ביוב\ניקוז ללא הריסה , שבירה, וכל זאת על ידי רובוטים מהמתקדמים ביותר בעולם. לחברה צי של 7 רובוטים וצוות מיומן ומקצועי הפועל בניידות שירות בכל נקודה ברחבי הארץ.  בתהליך החלפת קו ביוב פועלת החברה באיתור על ידי הרובוטים המתקדמים שלה את מקור הבעיה ומיקומה המדויק. החברה מצלמת ומתעדת את פעולות הביצוע, מסלקת כשלים בצנרת הביוב כמו: בטון, מעיכות צנרת גופים זרים, שורשים וכו'. לאחר שאותרו סוגי הכשלים וסולקו, מתקנים את הנזק שנגרם לצנרת או מחליפים קטע ללא שבירות, פתיחת כבישים, חפירות והריסות בטונים.

שיטת השרוול

בהחלפת קו ביוב ללא כאבי ראש פועלת חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ בשיטת השרוול הנפוצה ביותר בעולם ומיושמת בארץ ובעולם לפי תקן ת"י 535 .השיטה היא שיטה נקייה ומתבצעת במינימום מטרד והפרעה לסביבה .השיטה מיועדת להחלפת קו ביוב ומבוססת על החדרת שרוול פולימרי רווי בשרפים לתוך הצנרת בטכנולוגיה מתקדמת המותאמת לשיטה זו ובכך בעצם מחדשת את הצנרת הקיימת יותר חזקה ועמידה מהצינור המקורי.

 

לרשות מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ ניידות שרות ייחודיות המצוידות עם מיטב הציוד המקצועי, החדשני והמתקדם ביותר בעולם. וצוות עובדים מיומן הזמין לכל לקוח כל ימות השנה ובכל רחבי הארץ. אם אתם זקוקים לשירותי החלפת קו ביוב ללא הרס וללא כאבי ראש, מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ, הפתרון המושלם עבורכם.

ספק משרד הביטחון


מס' ספק משרד הביטחון 11010182

תקן ISO

צור קשר

שם מלא (*)

Please type your full name.
טלפון (*)

דוא״ל

Invalid email address.
הודעה

Invalid Input

מ.איתן מומחים לאינסטלציה

שעות עבודה במשרד: 8:30-16:00
טלפון: 1700-70-85-85
דוא״ל: info@rootex.co.il

אנו מכבדים כרטיסי אשראי

תמונות