חייגו עכשיו וקבלו מענה עוד היום! חברתנו משרתת את המגזר הפרטי, העיסקי והציבורי! 1700-70-85-85

 

עומדים לבצע עבודות צנרת בבית שלכם? קודם כל עליכם לקחת בחשבון כי עבודות צנרת הן לא עבודות פשוטות כלל וכלל. אם אתם רוצים שהן יבוצעו בצורה טובה, ואם אתם לא רוצים לסבול מנזילות בעוד כמה חודשים, עליכם לבחור בעלי מקצוע מומחים ובעלי ניסיון רב אשר יוכלו לבצע עבורכם את העבודה.

כמובן, עוד לפני שמתחילים לתכנן את העבודה, קודם כל חשוב לאבחן את המצב הקיים.

לכן, אם מדובר בשיפוץ של צנרת קיימת ולא בניית צנרת מאפס כמו בבית חדש, חשוב להזמין אינסטלטור מומחה אשר יגיע עם כלי עבודה מאת חנות כלי עבודה מקצועית – לדוגמא כאן והכי חשוב - מצלמה תרמית, דרכה יוכל לבחון את המצב של הצנרת בדירה וכך תוכלו לתכנן טוב יותר את העבודות שיש לבצע בדירה, את התקציב וכמובן, לבחור בעלי מקצוע שיכולים להתמודד עם עבודה מהסוג הזה.

איך לבחור את בעל המקצוע הנכון?

כמובן, עבודות אינסטלציה הן לא עבודות פשוטות שאתם יכולים לבצע בעצמכם. לא מדובר בעבודות שיפוצים קלות בהן אתם יכולים לפנות אל חנות כלי עבודה מקצועית, לרכוש כמה כלי עבודה שימליצו לכם עליהם ולבצע את העבודה בעצמכם. עבודות צנרת הן הרבה יותר עדינות וללא הכשרה מקצועית וניסיון יהיה לכם קשה מאוד להגיע לתוצאה טובה. בנוסף, תיקון של טעויות שתבצעו במהלך העבודה יהיה יקר מאוד. חשבו לרגע מה יקרה אם הצינור לא יותקן היטב ולאחר כמה חודשים תגלו רטיבות שמצריכה שבירה של הקיר.

לכן, עליכם לבחור את האינסטלטור הטוב ביותר לביצוע העבודה לה אתם זקוקים וכך תוכלו להיות בטוחים כי העבודה תבוצע על הצד הטוב ביותר. אז איך מוצאים את האינסטלטור הטוב ביותר עבורכם? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם:

  • חפשו המלצות מחברים או בני משפחה קרובים אשר ביצעו עבודות צנרת בבית לאחרונה. המלצות שתקבלו מתוך הניסין האישי שלהם יאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם בוחרים בבעל מקצוע נכון.
  • בדקו כמה זמן האינסטלטור עובד בתחום. ככל שיש לו ניסיון רב יותר כך הוא ביצע פרוייקטים דומים רבים יותר בעבר ואתם יכולים לסמוך עליו שיבצע היטב את העבודה.
  • וודאו כי האינסטלטור פנוי לעבודה ולא מבצע כמה פרוייקטים במקביל, ומתחייב לעמידה בלוחות הזמנים המתאימים לכם.

האם יש עבודות שניתן לבצע לבד בכדי לחסוך כסף?

כפי שכבר אמרנו, את עבודות הצנרת עצמן תנו רק לבעל מקצוע מומחה לבצע, אך ישנן עבודות מסביב שתוכלו לבצע בעצמכם כמו תיקון של קירות במידה והם נשברו לצורך עבודות הצנרת, צבע וטיח על קירות שסבלו מעובש או רטיבות ועוד. תוכלו לפנות אל חנות כלי עבודה מקצועית לקבל הדרכה והמלצות לכלים שיסייעו לכם לבצע את העבודות הללו על הצד הטוב ביותר.

ספק משרד הביטחון


מס' ספק משרד הביטחון 11010182

תקן ISO

צור קשר

שם מלא (*)

Please type your full name.
טלפון (*)

דוא״ל

Invalid email address.
הודעה

Invalid Input

מ.איתן מומחים לאינסטלציה

שעות עבודה במשרד: 8:30-16:00
טלפון: 1700-70-85-85
דוא״ל: info@rootex.co.il

אנו מכבדים כרטיסי אשראי

תמונות