חייגו עכשיו וקבלו מענה עוד היום! חברתנו משרתת את המגזר הפרטי, העיסקי והציבורי! 1700-70-85-85

ניקוי שומנים בביוב

 

תשתית ביוב נועדה להזרים אך ורק ביוב כלומר תערובת של מים המכילה פסולת אורגנית מסיסה. כל חומר אחר שאיננו כזה לא יכול להיחשב כביוב ועל כן גם באופן טבעי אין הוא אמור להימצא שם. שומנים למשל יכולים להיות דוגמא מצוינת. שומן הוא בעל מסיסות נמוכה וכתוצאה מכך הוא שוקע בדפנות קו הביוב. אין לו בעיה לשרוד תקופה ארוכה בקווי הביוב וליצור סתימות. השומן שהגיע אל קווי הביוב ונצמד לדפנותיו יכול בהמשך לחדור למי התהום ולמי השתייה ולהזיק לבריאות הדיירים בדירה. מעבר לכך מדובר בזיהום סביבתי לא רצוי.

ישנם שיטות שונות לבצע ניקוי שומנים בביוב והשיטה הטובה ביותר צריכה להיבחר בהתאם לסוג הסתימה. סתימה עקב שומנים או שמנים איננה מחייבת אותו הטיפול שמצריכה סתימה רגילה. סתימות בביוב עקב שורשים מחייבת ניקוי על ידי שימוש באמצעי עבודה מתקדמים, שימוש במערכת צילום קווי ביוב מדויקת על מנת לבחון את מצבו של הביוב. ניתן בנוסף לבצע את הניקוי על ידי משאית בלחצים גבוהים כמו ביובית.

לשמור על הצנרת בריאה

לעומת זאת, בניקוי שומנים בביוב, חומרים כימיקלים לניקוי קווי ביוב הם יעילים רק במקרים מאד מסוימים בהם אותרו השומנים הבלתי מסיסים שהצטברו בביוב. אך בכל מקרה מוטב להתייעץ עם בעל ידע מקצועי ומנוסה טרם קבלת החלטה על דרך הטיפול הנכונה. ניתן לנקות שומנים מקווי הביוב על ידי החזרת חומר כימי שמסוגל להתפרק בצורה ביולוגית ולמעשה יכול לשמש כחומר ניקוי יעיל. השימוש הנפוץ לניקוי ביוב הוא על ידי חומרים שמכילים בין השאר חומרים כימיים חזקים במיוחד. מעבר לחומרים הכימיים, ניתן גם לדאוג לניקוי השומנים על ידי מפריד שומנים המבצע הפרדה של השמן מכלל הביוב הזורם בקו. אך שיטות אלה לא תמיד יעילות.  

טיפול בסילון מים בלחץ גבוה

בחברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ, ניתן לקבל שירות ניקוי שומנים בביוב. כחברה מיומנת ומקצועית הפועלת בענף משנת 2004, מעניקה החברה שירותי אינסטלציה בתחומים שונים ומגוונים לרבות ניקוי שומנים בביוב, גריז, בוצה, חול ופסולת בעזרת מכשור מתקדם העובד על סילון מים בלחץ גבוהה.

סילון מים בלחץ גבוה היא דרך יעילה, חסכונית ובטוחה לשטיפת קווי ביוב. בעזרת שימוש במשאבות מתקדמות וזרנוקים גמישים, מים רגילים נדחפים בעזרת מידות שונות של לחץ אל תוך צנרת הביוב. ראש פלזמה מיוחד מורכב על קצהו של זרנוק חזק במיוחד לשם כיוונים של זרמים קדימה ואחורה, אשר מכוון זרמים חזקים מרוכזים במיוחד של מים כל הדרך אל קירות הצינור, חותכים דרך החסימות וההצטברויות הקשות ביותר לשם ניקוי יסודי של הצינורות.

 

בחברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ תוכלו להנות משירות מקצועי, יעיל ומהיר לכל בעיית שומנים בביוב בבית, בעסק, במסעדה ולכל מענה לפי הצורך, בזמינות גבוהה ולכל חלקי הארץ.

ספק משרד הביטחון


מס' ספק משרד הביטחון 11010182

תקן ISO

צור קשר

שם מלא (*)

Please type your full name.
טלפון (*)

דוא״ל

Invalid email address.
הודעה

Invalid Input

מ.איתן מומחים לאינסטלציה

שעות עבודה במשרד: 8:30-16:00
טלפון: 1700-70-85-85
דוא״ל: info@rootex.co.il

אנו מכבדים כרטיסי אשראי

תמונות