חייגו עכשיו וקבלו מענה עוד היום! חברתנו משרתת את המגזר הפרטי, העיסקי והציבורי! 1700-70-85-85

איך נפתרים משורשים במערכת הביוב

 

הימצאותם של שורשי עצים בביוב היא בעיה חמורה בעלת השלכות רבות שבאות לידי ביטוי בנזקים היקפיים. לעתים יהיה עלינו לבצע חפירה בקרקע על מנת לחשוף את קווי הביוב ולחתוך את השורשים. לאחר מכן ניתן יהיה לתקן את הבעיה בקו הביוב ואם יהיה צורך אז להחליף מקטעים מסוימים ממנו זאת כאשר עוצמת השורשים גרמה לשבר מוחלט בקווי הביוב. בכל אופן מדובר במשימה מאד מורכבת שנדרשת להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון והתמחות בתחום הביוב.ניקוי קווי ביוב על ידי שפיכת חומצה, הפעלת לחץ מים גדול, שאיבה או דחיפה של צינורות גמישים איננו מתאים לניקוי של קווי ביוב שנסתמו בעקבות הימצאות של שורשי עצים. גם לאחר כל המאמצים הללו השורשים לא יזוזו ממקומם וגם לו במילימטר. במקרים אלו אין ברירה אחרת מאשר להגיע באופן ישיר אל השורשים על מנת לחתוך אותם לגמרי. על מנת לעשות כן יהיה צורך להיכנס אל קווי הביוב או לבצע פרויקט רחב היקף הכרוך גם בצילום מוקדם של קווי הביוב כדי לזהות במדויק את מקור הסתימה.

נפתרים משורשים במערכת הביוב עם המומחים

בחברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ,  מבצעים טיפול יסודי בבעיית שורשים במערכת הביוב. החברה מתמחה בחיתוך שורשים בשיטת הRRS בשיטה זו משתמשים במכונה מיוחדת  הנכנסת לצינור הביוב. בקצה המכונה יש ראש פלזמה. ראש זה מצויד במנוע זעיר אשר מגובה במכונה גדולה המובנית ברכב ויוצרת סילון מים דק בלחץ גבוהה מאוד ומסתובב סביב הצינור וכך חותך את השורשים בחיתוך דק ובצורה מדויקת ביותר ואינו פוגע בצינור. לחיתוך זה מצטרף זרם מים קבוע מחלקו האחורי של הראש וכך הפסולת נשטפת החוצה אל מחוץ לצינור.

טיפול שורשים וסריקה מקיפה במקצועיות

לאחר פעולת חיתוך השורשים מכניסים מצלמה לביוב הסורקת את הקו לכל אורכו על מנת לוודא שלא נשארו שורשים בצנרת. בשלב השני בודקים אם הצינור שבור כתוצאה מחדירת השורשים.לאחר הצילום במידה והצינור תקין מצפים את הצינור בחומר נגד שורשים אשר נקרא רוטקס חומר יעיל ואיכותי העומד בכל התקנים המחמירים ביותר בעולם, המשמר את קו הביוב ומונע את גדילת השורשים בחזרה. יעילות החומר מוכחת בשטח בהצלחה רבה!

 

בחברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ, ישמחו להעניק לכם שירות מקצועי לפתירת בעיית השורשים בביוב ביעילות ואיכות מקצועית הנשמרת לאורך זמן רב, ללא הרס ולכלוך ובמחירים אטרקטיביים ביותר.

ספק משרד הביטחון


מס' ספק משרד הביטחון 11010182

תקן ISO

צור קשר

שם מלא (*)

Please type your full name.
טלפון (*)

דוא״ל

Invalid email address.
הודעה

Invalid Input

מ.איתן מומחים לאינסטלציה

שעות עבודה במשרד: 8:30-16:00
טלפון: 1700-70-85-85
דוא״ל: info@rootex.co.il

אנו מכבדים כרטיסי אשראי

תמונות