חייגו עכשיו וקבלו מענה עוד היום! חברתנו משרתת את המגזר הפרטי, העיסקי והציבורי! 1700-70-85-85

עבודת אינסטלציה הינן עבודות שעיקרן הסדרה של זרימת נוזלים במבנים שונים. לעיתים קורה כי מערכות אינסטלציה אינן עובדת כשורה ולכן ראוי לקרוא למומחים בתחום אשר בקיאים בתיקון המערכת. מומחים בתחום יעשו שימוש בכלי עבודה מתקדמים כדוגמת מסור, מקדחה וכלים נוספים לפי הפעלת שיקול דעתם ויגיעו למקום מצויידים בארגז כלים מקצועי הכולל מפתח צינורות. שימו לב כי ללא נוכחות של מומחים בתחום יהיה קשה מאד למצוא את מקור הבעיה ולכן אל תנסו לפתור את הבעיה בכוחות עצמכם אלא העדיפו להזעיק מומחים בתחום.

 בעלי מקצוע מחויבים להכיר את הכלים השונים

אם בעבר בעלי מקצוע היו עובדים בעיקר עם כלי עבודה כמו פומפה לצורך ביצוע עבודות צנרת, הרי כיום הם מחוייבים להכיר את הכלים השונים על מנת לבצע עבודה איכותית. בעלי מקצוע איכותיים נבדלים באופן הטיפול שלהם בבעיה ולכן עליהם לגלות בקיאות רבה ולהכיר את הכלים החדשים לרבות סוגים שונים של כלי חיתוך כגודמת מסור – קרא כאן עוד.

 מה חשוב לדעת בעת רכישת הכלים

כיום ישנם כלי עבודה שונים המוצעים על ידי החנויות ולכן בעת הרכישה חשוב לעמוד על מספר מאפיינים עיקריים אשר יהפכו את הבחירה לטובה יותר:

  • שימוש: בעת הרכישה לצורך עבודת צנרת חשוב לבחון את השימוש- האם נעשה שימוש בכלי  כמו מסור יותר מפעם אחת או שמא מדובר בכלי אותו נרכוש לצורך שימוש חד פעמי.
  • אחריות: בעת רכישת הכלי חשוב מאד לבחון את האחריות. יש לבדוק האם החברה אשר מכרה את הכלי מציעה לכם אחריות.
  • נוחות: פרמטר נוסף אותו יש לקחת בחשבון הוא נוחות- האם נוח לעשות שימוש בכלי בעת העבודה או שמא מדובר באחיזה מסורבלת.

 האם כדאי לרכוש מותג

אחת השאלות אשר בעלי מקצוע שואלים את עצמם בבואם לרכוש כלי עבודה היא האם לרכוש מותג או שמא לרכוש כלי עובדה שאיכותו טובה. אין ספק כי רכישת מותג תסייע רבות ותהפוך את העבודה למקצועית יותר. אמנם ניתן למצוא כלים שונים, אך יעילותם תהיה פחותה בהשוואה למותג איכותי אשר יעילותו מוכחת.

בצעו סקר מקיף במטרה לבחור את הכלים הטובים ביותר

על מנת לרכוש את כלי העבודה הטובים ביותר חשוב מאד לבצע סקר מקיף ובמסגרתו להתייעץ עם מומחים בתחום על מנת לקבל מענה מקיף. יש לבחון היטב את החנויות השונות המציעות כלים במטרה לבחור את הכלי המתאים ביותר. שימו לב כי בחירת כלי אשר אינו מתאים לביצוע עבודה עשוי לעלות לכם ביוקר.

אל תהססו להתייעץ עם המוכרים בחנות

לצורך בחירת הכלי המתאים ביותר אל תהססו להתייעץ גם עם המוכרים בחנות. שאלו אותם לגבי היעילות של הכלים, האם ניתן להרגיש בנוח לאחר ההחזקה ועוד שאלות אשר יסייעו לכם לקבל מידע מקיף ככל הניתן.

ספק משרד הביטחון


מס' ספק משרד הביטחון 11010182

תקן ISO

צור קשר

שם מלא (*)

Please type your full name.
טלפון (*)

דוא״ל

Invalid email address.
הודעה

Invalid Input

מ.איתן מומחים לאינסטלציה

שעות עבודה במשרד: 8:30-16:00
טלפון: 1700-70-85-85
דוא״ל: info@rootex.co.il

אנו מכבדים כרטיסי אשראי

תמונות