חייגו עכשיו וקבלו מענה עוד היום! חברתנו משרתת את המגזר הפרטי, העיסקי והציבורי! 1700-70-85-85

מהי שיטת RRS ומה תרומתה לטיפול בבעיית שורשים בצנרת?

בעלי מקצוע רבים שוגים בשעה שהם ניגשים לטפל בבעיית שורשים בביוב באמצעות תלישת השורשים, ספיראלות מתכת או שימוש בזרם מים של ביובית. שלוש שיטות אלו הן שיטות נפוצות לטיפול בבעיית שורשים בביוב, וכלן בלתי יעילות, שלא לומר כרוכות בגרימת נזק למערכת הביוב.

מדוע?

זרם המים המופעל באמצעות ביובית מצמיד את השורש לדפנות הצינור ואינו מסלק אותו מתוך המערכת. יתרה מכך, זרם המים מופעל בלחץ עצום ועלול לגרום לסדקים או שברים בצנרת עצמה. ספיראלה ממתכת עלולה לגרום גם היא לנקבים, לכיפופים או לעיוותים בצנרת הביוב, ותלישת השורשים מביאה לכדי צמיחה מוגברת ועבה יותר של השורש. במילים אחרות, כל שיטות הטיפול שצוינו עד כה הן בגדר פתרון זמני בלבד, וחלקן אף כרוכות בסיכון שבגרימת נזק לצינורות הביוב ולמערכת עצמה.

אז מה עושים?

שיטת RRS- "המומחים לאינסטלציה" משתמשים במכשיר מיוחד שמיובא מארה"ב ומהונדס במיוחד לצורך טיפול בבעיית שורשים בצנרת ביוב. בקצה של המכונה ישנו ראש שמורכב משרשראות חיתוך שמסתובבות במהירות רבה מאוד, חותכות את השורש (ולא תולשות אותו!), כאשר תוך כדי הפעולה הזו מוזרם זרם מים קבוע השוטף ומסלק את פסולת השורשים מתוך מערכת הביוב. לאחר מכן, אנשי המקצוע מחדירים סיב אופטי לתוך האזור שטופל. סיב אופטי זה סורק את המקום ומוודא כי לא נשארו שורשים בצנרת שלא קיבלו טיפול או שקיבלו טיפול חלקי ולא משביע רצון. במקביל, השימוש בסיב האופטי מוודא כי צינורות הביוב תקינים מבחינה מבנית וכי אותם שורשים בצנרת ביוב שתחתכו לא הספיקו לגרום לנזק מבני. במידה והתוצאות משביעות רצון, "המומחים לאינסטלציה" מצפי את צינורות הביוב בחומר נגד שורשים על מנת לשמר על תוצאות העבודה לאורך זמן.

ספק משרד הביטחון


מס' ספק משרד הביטחון 11010182

תקן ISO

צור קשר

שם מלא (*)

Please type your full name.
טלפון (*)

דוא״ל

Invalid email address.
הודעה

Invalid Input

מ.איתן מומחים לאינסטלציה

שעות עבודה במשרד: 8:30-16:00
טלפון: 1700-70-85-85
דוא״ל: info@rootex.co.il

אנו מכבדים כרטיסי אשראי

תמונות