חייגו עכשיו וקבלו מענה עוד היום! חברתנו משרתת את המגזר הפרטי, העיסקי והציבורי! 1700-70-85-85

products1

מאוד חשוב לדעת להתאים את סוג החומר (הרעל) לשורש ולאופן חדירתו לצינור.

קיימים היום בשוק מספר חומרים נגד שורשים בצנרת הביוב המיובאים ע"י יבואנים שונים, המשותף אליהם הוא ההקצפה הנוצרת בצינור הביוב ונושאת את הרעל אל חלקו העליון של הצינור, הרעל מצפה את הצינור ונדבק אליו.

לכל סוג שורש ואו צנרת ואו אופן הכניסה מתאים חומר (רעל) מסוג שונה ובצורת ביצוע שונה אחד מהשני. לדוגמא פתח גדול יותר בצינור לא מתאים לחומר "א" וכן מתאים לרעל "ב", צינור פלסטיק מתאים לחומר "א" וצינור בטון מתאים לחומר "ב" וכדומה. ולכן מרכיב חשוב בהצלחת הטיפול הוא להתאים את החומר הנכון לבעיה.

מטבע הדברים לכל יבואן יש אינטרס למכור את החומר שלו. לנו יש אינטרס לתת את הטיפול המתאים מכיוון שאנו נושאים באחריות הבלעדית לביצוע העבודה ולא היבואנים.

המומחים לאינסטלציה היא החברה בעלת הניסיון העשיר ביותר, בארץ אנו מטפלים בממוצע בשתיים עד שלוש סתימות שורשים ביום בהצלחה מרובה, אנו הוותיקים ביותר ואנשינו עברו הכשרה לשימוש בחומרים שונים למניעת שורשים בצנרת הביוב.

ברשותנו מספר מכונות בלעדיות לחיתוך שורשים אשר מיובאות על ידנו מארה"ב. ולכן חשוב מאוד בחירת בעל המקצוע אשר יבצע את השירות, הניסיון והידע (לימודים) מאוד חשובים לבחירת סוג החומר שבו יש להשתמש בכל מקרה לגופו.

טיפול זול וכושל עולה בסוף ביוקר באובדן צינור הביוב היקר בחפירה, שבירה ועוגמת נפש אשר אפשר למנוע ע"י בחירה נכונה של בעל המקצוע.

ספק משרד הביטחון


מס' ספק משרד הביטחון 11010182

תקן ISO

צור קשר

שם מלא (*)

Please type your full name.
טלפון (*)

דוא״ל

Invalid email address.
הודעה

Invalid Input

מ.איתן מומחים לאינסטלציה

שעות עבודה במשרד: 8:30-16:00
טלפון: 1700-70-85-85
דוא״ל: info@rootex.co.il

אנו מכבדים כרטיסי אשראי

תמונות